Pieci darbi no šī gada Kannām +

Pieci darbi no šī gada Kannām

10. Jūlijs 2018 •

Katru gadu festivāls pulcē ne tikai tūkstošiem reklāmas speciālistu, bet arī māksliniekus, medijus un tehnoloģiju uzņēmumus. Tā ir lieliska iespēja ieskatīties, kurā virzienā attīstās radošās industrijas un kas aktuāls reklāmas pasaulē. Šogad kopā ar kolēģiem apskatījām uzvarētāju darbus, un pieci kolēģi izvēlējās vienu darbu, kas viņus uzrunāja: 1.

Papildinātā realitāte kļūst aizvien reālāka +

Papildinātā realitāte kļūst aizvien reālāka

16. Februāris 2018 •

Papildinātā realitāte (AR) digitālajā pasaulē vienlaikus ir mums kaut kas pazīstams un redzēts, bet tajā pašā laikā kas pilnīgi jauns un neizpētīts.

Ko darīt zīmoliem 2018. gadā? +

Ko darīt zīmoliem 2018. gadā?

16. Oktobris 2017 •

Investējiet zīmola attīstībāTā kā produktus un pakalpojumus vairumā gadījumu iespējams nokopēt, zīmoli ir vienīgā patiesā biznesa unikalitāte ilgtermiņā.

Ietekmīgāko zīmolu tops sociālajos medijos +

Ietekmīgāko zīmolu tops sociālajos medijos

04. Oktobris 2017 •

Esi oriģināls, lai tiktu pamanīts – šī mantra dažādās izpausmēs eksistē jau no mārketinga sfēras pirmsākumiem, bet tieši šogad kā vēl nekad tas ir rezultējies gan iespējās, gan ierobežojumos.

Latvijas simtgadē iesoļosim prātīgāki, mobilāki un zaļāki. +

Latvijas simtgadē iesoļosim prātīgāki, mobilāki un zaļāki.

03. Oktobris 2017 •

Tajā pašā laikā situācija starptautiskajā politikas arēnā nebūt nav stabila, mediji nepārtraukti ziņo par tehnoloģiju straujo izaugsmi un darbavietu drīzo izzušanu, bet ziņās varam vērot postošus plūdus, kurus daudzi uzskata par tiešām mūsu pašu radīto klimata pārmaiņu sekām.

Rādīt vēl...
DDB Latvia
Brīvības 40, Rīga, LV 1050, Latvia
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2018

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.