Atziņas zīmolu attīstībai 2017. gadā
Okt 06

Atziņas zīmolu attīstībai 2017. gadā

""Patērētāji zīmolu mīlestībā kļuvuši piesardzīgāki, kas liek uzdot jautājumu – kā zīmolus atkal padarīt diženus un atgūt patērētāju mīlestību ar uzviju? Pateicoties iespējai salīdzināt zīmolus un produktus, esam kļuvuši kritiskāki, pragmatiskāki un pietuvojušies nearly perfect information tendencei. Apskatot auditorijas profilu, top skaidrs, ka Latvijas patērētājs ir ģimenes cilvēks – ģimenes laiku un vajadzības nostāda augstāk par savām vajadzībām. Kļūstam viedāki – esam atvērti jaunām tehnoloģijām, lietotnēm un risinājumiem mūsu ikdienā. Arvien vairāk mīlam atpūsties aktīvi un daudz nopietnāk uztveram zaļo dzīvesveidu."

Mīlētāko Zīmolu tops 2016 / Edgars Lapiņš / Atziņas zīmolu attīstībai 2017. gadā from DDB Latvia on Vimeo.

Pilno zīmolu topu iespējams apskatīt mājas lapā zimolutops.lv, taču visplašākais Latvijas un Baltijas valstu zīmolu topa apskats ar ekspertu komentāriem pieejams žurnāla Kapitāls oktobra numurā.

Komentāri
DDB Latvia
Brīvības 40, Rīga, LV 1050, Latvia
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.