Ko darīt zīmoliem 2018. gadā?
Okt 16

Ko darīt zīmoliem 2018. gadā?

7 atslēgas padomi no DDB Consulting komandas, kas zīmoliem ir jāņem vērā iesoļojot 2018. gadā.

Investējiet zīmola attīstībā
Tā kā produktus un pakalpojumus vairumā gadījumu iespējams nokopēt, zīmoli ir vienīgā patiesā biznesa unikalitāte ilgtermiņā.

Neļaujiet mākslīgajam intelektam jūs pārsteigt nesagatavotus
Esiet zinoši par to, kā mākslīgais intelekts var ietekmēt jūsu industriju vai jau šobrīd to dara. Un esiet gatavi strauji reaģēt, kur nepieciešams.

Iesaistiet personāla vadības komandu
Pārliecinieties, ka Jūsu uzņēmuma personāla vadības un mārketinga komandas cieši sadarbojas uni veido vienotu priekšstatu par zīmolu.

Sadarbojieties ar startup uzņēmumiem
Ieguldiet inovācijās un sadarbībā ar startup uzņēmumiem, lai izmantotu jaunākās tehnoloģiju iespējas un sagatavotu zīmolu nākotnes izaicinājumiem.

Kļūstiet mobilāki
Dzīvesstila tendeces rāda, ka mēs kļūstam vēl mobilāki, tāpēc turpiniet meklēt veidus kā piemēroties savas auditorijas mobilajam dzīves ritmam.

Palīdziet cilvēkiem uzlabot sevi
Atrodiet veidus, kā zīmolam mūs ne tikai izklaidēt, bet arī palīdzēt uzlabot sevi, kļūt efektīvākiem.

Atbalstiet misiju ar konkrētiem darbiem
Definējiet skaidru zīmola misiju un atbalstiet to ar darbiem. Tas palīdzēs piesaistīt talantīgākos darbiniekus un veicinās zīmola fanu lojalitāti.


Komentāri
DDB Latvia
Brīvības 40, Rīga, LV 1050, Latvia
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2018

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.