Less Binets – par emocijām un radošumu zīmola veidošanā
Okt 09

Less Binets – par emocijām un radošumu zīmola veidošanā

3.oktobrī jaunajā kultūras un izklaides centrā  “Hanzas perons” mārketinga un reklāmas industrijas pārstāvjus kuplā skaitā pulcēja pirmais Baltijas Zīmolu forums, kurā ar savu klātbūtni un lekcijām mūs pagodināja arī  īpaši viesi no Lielbritānijas. Viens no viņiem,  Less Binets,  is starptautiski atzīts stratēģis no reklāmas aģentūras "adam&eveDDB", kā arī vairāku nozīmīgu mārketinga grāmatu autors. Viņš savā runā auditoriju iepazīstināja ar desmit nozīmīgākajiem principiem ilgstpējīga zīmola attīstībai, kā arī atbildēja uz foruma apmeklētāju jautājumiem. Aicinām iepazīties ar Lesa Bineta skatījumu uz veiksmīgu biznesa attīstību šajā video!

Komentāri
DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.