Pirmie asni Ietekmīgāko zīmolu topā
Apr 10

Pirmie asni Ietekmīgāko zīmolu topā

Ja ņemam vērā kalendāro pavasari, tad esam oficiāli aizvadījuši pirmo pavasara mēnesi. Taču lielākā daļa no mums tomēr gaida astronomiskā un meteoroloģiskā pavasara iestāšanos, kas šķiet nu pat arī ir noticis. Gluži tāpat kā dabā, arī Ietekmīgāko zīmolu topā novērojami pirmie asni jeb „uzplaukušie zīmoli” – zīmoli, kuri līdz šim topa augšgalā nebija redzēti.

Kopējā zīmolu topā pirmo vietu iekarojusi Liepājas pilsēta, kurai seko ielu kultūras un jauniešu kustība Ghetto Games, biedrība Latvijas Mājražotāji, bārs Red Sun Buffet un kinoteātris Forumcinemas. Ierasto TOP10 izdevies izjaukt Latvijas Hokeja Federācijai, kas veikusi lēcienu par 12.vietām un pakāpusies uz 9.vietu kopvērtējumā. LHF ir arī viens to “uzplaukušajiem” zīmoliem sociālo mediju vidē, pie kura vēl atgriezīšos. Savukārt mediju TOP10 ielauzties nevienam nav izdevies. Neliela savstarpēja vietu maiņa  (+/- 1 vieta) un līderpozīcijas atguvis ziņu portāls DELFI.

Bet nu par skaisto - par uzplaukšanu.

Pavasaris ir “karstākais” periods Latvijas hokeja līdzjutējiem. Martā un aprīlī tiek noskaidroti Latvijas čempionāta uzvarētāji, savukārt maijā norisinās hokeja svētki jeb Pasaules čempionāts hokejā. LHF savos sociālo mediju kontos plaši atspoguļoja gan Latvijas čempionāta izslēgšanas spēles – papildus savam saturam daloties arī ar hokeja klubu, mediju un hokeja apskatnieku saturu, gan arī Latvijas hokeja izlases gatavošanās procesu pasaules čempionātam. Daudzpusīgais atspoguļojums arī sekmējis lielo sekotāju iesaisti. Noteikti redzēsim LHF ietekmīgāko zīmolu topa augšgalā arī aprīlī un maijā.

Šodien Latvijas hokeja izlases treniņnometni papildināja divi uzbrucēji- Rodrigo Ābols un Martins Lavrovs #Latvia #teamlatvia

A photo posted by Latvijas Hokeja federācija (@latvijashokejafederacija) on

Zīmīgi, 8. martā – starptautiskajā sieviešu dienā, ar grupu treniņiem Mežaparkā, sezonu atsāka Sieviešu skrējiens. Gatavošanās process 1. maijā paredzētajam skrējienam gan kopējos treniņos Mežaparkā, gan sociālajos tīklos piesaistījis lielu skaitu daiļā dzimuma pārstāvju (+35 vietas – 3.vieta Facebook zīmolu topā). Sieviešu skrējiens savā Facebook kontā galvenokārt publicē bildes no kopīgi aizvadītajiem treniņiem, kā arī motivējošu saturu – sākot ar uzmundrinošām frāzēm un kopīgi veidotiem Spotify dziesmu sarakstiem, beidzot ar konkursiem. Saturs galvenokārt ir orientēts uz gatavošanās procesa aktualizēšanu un motivācijas nezaudēšanu, tādēļ tas guvis tik lielu atsaucību dalībnieču vidū.

Sieviešu skrējiena sezonu atklājam 8. martā ar pirmo bezmaksas koptreniņu Mežaparkā! Tiekamies jau 12:00, kā ierasts skv...

Posted by Sieviešu Skrējiens on Thursday, 5 March 2015

Šodien, sieviešu dienā, atklājām sieviešu skrējiena gatavošanās sezonu! Kopā ar šī gada vēstnesēm un jau labi pazī...

Posted by Sieviešu Skrējiens on Sunday, 8 March 2015

#Konkurss: Izvēlies savus Nike Free apavus!Nav nekā svarīgāka kā justies brīvi skrējiena laikā. Vislabāk to panākt ar...

Posted by Sieviešu Skrējiens on Monday, 30 March 2015

Mikroblogošanas vietnē Twitter "uzziedējis" izglītības portāls E-klase (+52 vietas – 3.vieta Twitter zīmolu topā). E-klases veiksmes atslēga martā ir bijusi humoristiska satura integrēšana ikdienas komunikācijā. Tas ir palīdzējis kļūt draudzīgākiem un saistošākiem skolnieku vidū, kā rezultātā krietni kāpusi iesaiste.

Savukārt Instagram zīmolu topā turpina "plaukt un zelt" fiksīšu kustība TRU FIX KRU. Otro mēnesi pēc kārtas veikts lēciens topā par vismaz 20 vietām, taču šomēnes jau nozīmīgāks sasniegums – ielaušanās Instagram zīmolu TOP10 (9.vieta). Martā notikušas vairākas fiksīšu sacensības, kuras arī plaši atspoguļotas TRU FIX KRU Instagram kontā. Intensīvāka ierakstu veikšana un pašmāju braucēju sasniegumi arī veicinājuši Instagram lietotāju iesaistes pieaugumu.

The @radrace is on! #TruFixKru #berlinfahrradschau #RadRace #Berlin

A photo posted by trufixkru (@trufixkru) on

Apskatīt Ietekmīgākā zīmolu topa marta datus un ieteikt zīmolu topam iespējams šeit.

Komentāri
Mārtiņš Līcis
autors
Mārtiņš Līcis
DDB Latvia
Brīvības 40, Rīga, LV 1050, Latvia
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.