Jūn 15

Čempionu Brokastis #32

15. jūnijā Čempionu brokastis tika servētas jau 32. reizi. Šoreiz tikāmies VEF kvartāla kamerzālē un cēlām galdā 3 receptes, kā paplašināt vai nojaukt esošās robežas. Ēstgribu pēc kaut kā jauna retail nozarē veicināja DDB Consulting stratēģiskā direktore Anna Celmiņa, kura dalījās ar saviem iespaidiem no Retail Futures Forum Londonā. Ar pamata ēdienu, pamatīgu iedvesmu un ambīcijām brokastis turpināja arhitekte Zane Tetere – Šulce, rādot mums, kā aizgūt iedvesmojošāko pilsētu pieredzi, lai radītu pilnīgi jaunu tepat, Rīgā. Čempioniem raksturīgu desertu šoreiz mums pasniedza brāļi Ābeles, stāstot par izaicinājumu un drosmi nesekot esošajiem paraugiem, bet izvēlēties pašiem savu ceļu.

Veikals ir miris. Lai dzīvo veikals!

Anna Celmiņa •

Kad Rīga būs gatava?

Zane Tetere-Šulce •

Pagānu pasaules rekonstrukcija kino

Lauris Ābele, Raitis Ābele •
DDB Latvia
Brīvības 40, Rīga, LV 1050, Latvia
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.