Nov 30

Čempionu Brokastis #34

30. novembrī Čempionu brokastis Nr.34 tika servētas Latvijas Mākslas akadēmijas jaunajā korpusā. Sekojot labākajām brokastu tradīcijām, tās tika pasniegtas trīs kārtās. Iesildījāmies ar krāšņu atskatu uz Lisabonas Web samitu un baudījām gardākās atziņas, ko bija sagatavojuši DDB HUB projektu vadītājs Mārtiņš Līcis un DDB Consulting startēģis Oskars Toms Lībers. Pamatēdienā mielojāmies ar stāstu par šobrīd skatītākās Latvijas simtgades filmas “Homo Novus” filmēšanas aizkulisēm producenta un studijas “Film Angels Productions” vadītāja Ivo Cepleviča izpildījumā. Bet desertā izgaršojām gleznotāja un Latvijas Mākslas akadēmijas prorektora Andra Vītoliņa pārdomas par mākslinieku egoismu, brokastis noslēdzot ar nelielu, bet iedvesmojošu pastaigu pa Mākslas akadēmijas ēku.

Lisabonas iespaidi

Mārtiņš Līcis, Oskars Toms Lībers •

Vai viegli taisīt kino?

Ivo Ceplevičs •

Mākslinieku egoisms

Andris Vītoliņš •
DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.