Mīlestību var nopirkt +

Mīlestību var nopirkt

Laimīgai Latvijai: "Mīlestību var nopirkt"

Labdarības organizāciju Ziedot.lv ikdienas uzrunā ģimenes, kuras nonākušas īpaši lielu grūtību priekšā. Bija nepieciešama komunikācijas kampaņa, kas palīdzētu savākt naudu grūtībās nonākušajām ģimenēm. Un nevis ļoti konkrētam gadījumam, konkrētam bērnam vai konkrētai problēmu grupai, bet veselām 5 problēmgrupām - gan pēkšņā nelaimē nonākušiem, gan veciem un slimiem cilvēkiem, gan bērniem ar smagām veselības problēmām.

 

Kā pievērst sabiedrības uzmanību kaut kam tik nekonkrētam? 

 

Kampaņu uzsāka tīzeris, kurš pilsētas ielās vēstīja, ka “Mīlestību var nopirkt!”  Tikai vēlāk atklājās, ka, iegādājoties Buteljona ražotos garšvielu traukus, kas simbolizēja Mīlestību, Laimi, Prieku, Mieru, Cerību cilvēks, ne tikai pats iemanto labo, bet reizē palīdz kādai labdarības projekta Laimīgai Latvijai projekta ģimenei. Šis bija jauns un svaigs veids, kā pievērst sabiedrības uzmanību. Jo sabiedrība nevar būt pārtikusi un laimīga, ja liela tās daļa dzīvo nabadzībā un nevar nodrošināt pilnvērtīgu dzīvi ne sev, ne saviem bērniem. Arī paši trauki dzīvo savu otro  - videi draudzīgo dzīvi.

  • Klients
    Ziedot.lv
  • Gads
    2012
  • Apbalvojumi
    Adwards ADwards 2012, II pakāpes ordenis
DDB Latvia
Slokas iela 52d, Kurzemes rajons, Rīga, LV-1007
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.