TEDxRiga konference 2012 +

TEDxRiga konference 2012

TEDxRiga konference 2012

Lekciju formāts TED – technology, entertainment, design aizsākās 1984. gadā. No elitāras, šauru profesionāļu grupas Silīcija ielejā ASV ir izaugusi par kustību visā pasaulē. TED un TEDx kustība visā pasaulē, katru gadu sasniedz ar vien augstāku popularitātes atzīmi – 2011. gada sākumā Rīgā ar to bija aizrāvušies pāris desmit aktīvisti no Zviedru Ekonomikas augstskolas. Bet, lai entuziasms pāraugtu kustībā, bija nepieciešams finansējums un profesionāļu komanda. Komunikācijas aģentūra kopā ar radošo aģentūru bija pārliecināta, ka vismaz mediji noteikti būs informēti par TED kustības esamību. Preses konferences diena atgrieza realitātē - ne tikai sabiedrība, bet ari mediji nezin, kas ir TED. Lielākais izaicinājums bija mainīt šo neziņu un sasniegt pēc iespējas lielāku sabiedrības daļu, kas zina par TED, TEDx un TEDxRiga kustību un tās pievienoto vērtību.

  • Klients
    TEDx Riga
  • Gads
    2012
DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.