Vēlies kafiju? Saņem to jaunajā #Krūzo autokrūzē! +

Vēlies kafiju? Saņem to jaunajā #Krūzo autokrūzē!

Statoil: Pasūti rīta kafiju un saņem to jaunajā #Krūzo autokrūzē!

Uzsākot lojalitātes programmu "Krūzo kafijas klubs", Statoil Fuel & Retail Latvia sniedza iespēju ātrākajiem un možākajiem twitter.com lietotājiem pasūtīt savu mīļāko #MadeToGo karsto dzērienu jaunajā Krūzo autokrūzē - turklāt to visu saņemt tuvākajā Statoil degvielas uzpildes stacijā bez maksas!

Viss, kas twitter.com lietotājiem un Statoil Latvia sekotājiem bija jāveic - akcijas norises laikā twitter.com jāveic pasūtījums, jānorāda vēlamais Statoil DUS un laiks, kurā šo dzērienu labprāt baudītu.
Dzērienu jaunajās Krūzo autokrūzēs, norādītajā laikā un degvielas uzpildes stacijā jau sagatavotu pasniedza Statoil Latvia pārstāvji. 

  • Klients
    Statoil Fuel & Retail Latvia
  • Gads
    2013
DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.