#Nokermani +

#Nokermani

#Nokermani

Muzeju naktis Latvijā ir viens no gada apmeklētājiem pasākumiem - pērn, 2012.gadā Rīgas pilsētā, svētku laikā atvērtās izstādes un instalācijas apskatījuši vairāk kā 280'000 apmeklētāju.
Šis laiks iezīmējies vienlaikus ar Statoil Latvia jaunumu degvielas uzpildes staciju #MadeToGo plauktos - karsto un pikanto karstmaizi.
Lai iegūtu kuponu, ar kuru saņemt karstbageti jebkurā Statoil DUS bezmaksas, interesentam Muzeju nakts laikā bija jāatrod īpašie #Nokermani "kurjeri", kuru muguras rotāja akcijas logo, ar tiem jānofotografējas un sociālajos medijos ievietotajam foto jāpievieno hashtag #Nokermani.Akcijas mērķis bija pievērst pēc iespējas plašākas auditorijas ievērību Statoil karstajai un pikantajai karstbagetei, aicināt to nogaršot, kā arī par to pastāstīt saviem sociālo mediju sekotājiem.


 

  • Klients
    Statoil Fuel & Retail Latvia
  • Gads
    2013
DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.