Dec 03

“Rimi Labākai dzīvei” pierāda – vienkāršībā ir spēks

“Rimi Labākai dzīvei” pierāda – vienkāršībā ir spēks

Pasaulē esot tikai trīs pa īstam lipīgas lietas − skočs, košļājamā gumija un laba dziesma. Visas trīs lietas tagad ir atrodamas arī Rimi. DDB kopā ar Rimi ir radījuši lipīgāko gadumijas hitu − “Rimi Labākai dzīvei”. To dungo visi un visur (esam pārliecināti, ka tā skanēs arī pie Ziemassvētku eglītes).

Ja vēl nav sanācis noklausīties, to var ļoti ērti izdarīt šeit. Brīdinām, ka pēc dziesmas noklausīšanās atlikušo tekstu lasīsiet, jau dungojot  “maltīts, stabilizētājs un eritrols…”.

Bet lipīgums nav vienīgais šīs dziesmas sasniegums. Patiesībā dziesma stāsta par lielisku Rimi iniciatīvu. Rimi ir izvērtējuši veikalā pieejamo produktu klāstu un atzīmējuši produktus, kas ir veselīgam dzīvesveidam draudzīgāki. Citiem vārdiem – Rimi ir iztulkojuši visus sarežģītos vārdus mūsu vietā un aizstājuši to ar vienu saprotamu uzrakstu “Rimi Labākai dzīvei”.

Tas krietni atvieglo iepirkšanos, jo starp produktu plauktiem vairs neveidojas etiķešu lasītavas. Ņemot produktu ar zaļo zīmi, tu vari būt drošs, ka produkts būs bez kaitīgiem “ē” un vēl visādiem “mī un žē”.

Nedaudz par faktiem. Dziesma youtube noskatīta jau gandrīz 400 000 reižu, un skaitlis turpina augt. Nav slinkots arī ar pogas “patīk” spiešanu, 2000 cilvēku to ir lepni paveikuši. Un arī facebook lietotāji nebeidz šo dziesmu skandināt šurpu turpu. Turklāt 1500 cilvēku to ir parādījuši arī saviem draugiem. Tā kļuvusi tik populāra, ka ielikām to arī Spotify.

Un beigās par būtisko. Par paldies.

Gribam pateikt milzīgu PALDIES drosmīgajam un pretimnākošajam klientam, kas ļauj šādām idejām ieraudzīt dienasgaismu.

Ne mazāks PALDIES arī sadarbības partneriem, bez kā šī dziesma neskanētu, – mūzikas autoram Valteram Osim, klipa galvenajiem varoņiem Kristīnei Pāžei un Kozmenam, skaņu režisoram Silvestram Zemgalam un Didzim Bardo, un mums tik mīļajiem “Very Films”, kas padarīja šo dziesmu arī vizuāli garšīgu.

Un visbeidzot – lielais PALDIES arī tūkstoš komentāriem, kas silda sirdi un padara dzīvi labāku arī mums.

GN_kolaza_490x232.png

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.