Sep 10

"TOYP Latvia" balva par izcilību - Andrim Rubīnam

"TOYP Latvia" balva par izcilību - Andrim Rubīnam

TOYP jeb Ten Outstanding Young Persons ir starptautisks projekts, kas jau otro gadu pēc kārtas pasniedz balvas arī Latvijas talantiem. Tie ir 10 jauni cilvēki vecumā no 18-40 gadiem, kuri sasnieguši izcilus panākumus savā izvēlētajā jomā un veicinājuši pozitīvas pārmaiņas Latvijas sabiedrībā.

Šogad "TOYP Latvia" apbalvotie talanti ir uzdrīkstēšanās un radošas darbības veicinātāja Vita Brakovska, Bērnu slimnīcas fonda vadītāja Liene Dambiņa, projekta Ghetto Games idejas autors un vadītājs Raimonds Elbakjans, skolotājs, Latvijas skautu priekšnieks Jāns Iklāvs, vairāku sociālo un labdarības projektu vadītāja Ināra Kehre, aktīva alternatīvās izglītības veicinātāja Dana Narvaiša, lielākā mūzikas un mākslas festivāla Baltijā "Positivus" rīkotājs Ģirts Majors, viena no talantīgākajām jaunajām Latvijas dziedātājām Aminata Savadogo, viens no izcilākajiem un radošākajiem latviešu pavāriem Mārtiņš Sirmais un visbeidzot mūsu kolēģis, reklāmas aģentūras DDB Latvija izpilddirektors, līdzdibinātājs Latvijas pirmajam sociālajam uzņēmumam MAMMU Andris Rubīns.

"Andris ar savu dzīvesprieku un degsmi aizdedz arī aktivitāti apkārtējos,” Inese Andersone, Gateway Baltic direktore.

"Cilvēks, kuram rūp sabiedrība - gan sociālā labklājība, gan morāles un ētikas dimensija, gan patriotisms," Rūta Dimanta, ziedot.lv direktore.

"Viena lieta ir kas, manuprāt, Andri padara pavisam unikālu gan Latvijas reklāmas nozarē, gan arī plašākā mērogā, ir pilnīgs cinisma trūkums viņa organismā,” Edgars Skulte, DDB valdes priekšsēdētājs.

Andris pats ir "pateicīgs par iespēju darīt to, kas ne vien priecē paša sirdi, bet arī ļauj palīdzēt risināt problēmas un padarīt cilvēku dzīvi labāku, ērtāku, drošāku un laimīgāku. Varam celt latviešos pārliecību par saviem spēkiem un lepnumu par Latvijā radītiem produktiem, varam atbalstīt jaunās ģimenes un jaunos talantus, varam palīdzēt īstenot idejas jaunajiem uzņēmējiem, nosargāt dzīvības ceļu satiksmes negadījumos, palīdzēt trūkumā esošajiem tepat Latvijā vai pasaulē. Neviena pasaules alga nedod to piepildījumu, ko iespēja atstāt aiz sevis kādu jēgpilnu un vērtīgu nospiedumu."

Šogad starptautiskā labdarības projekta „TOYP Latvia” žūriju veidoja sabiedrībā plaši pazīstami profesionāļi. Starptautiski TOYP balvai ir vērā ņemama vēsture - izcilus jaunos talantus apbalvo kopš pagājušā gadsimta vidus. Pasaulē šo balvu ieguvušas tādas izcilas personības kā Nelsons Rokfellers, Džeralds Fords, Džons Kenedijs, Elviss Preslijs un daudzi citi.

TOYP Latvijā organizē biedrības Junior Chamber International Latvia (JCI Latvia) un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) ar mērķi veicināt jauniešu izglītošanos un iesaistīšanos pilsoniskās sabiedrības attīstībā Latvijā, iedvesmojot tos uz sasniegumiem savā izvēlētajā darbības jomā, būt labākiem līderiem un radīt pozitīvas pārmaiņas sabiedrībā.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.