Mar 06

“Vislatvijas šķiratlonam” sudrabs Baltijas mērogā

“Vislatvijas šķiratlonam” sudrabs Baltijas mērogā

Nav noslēpums, ka īsts sportists iet uz rezultātu tikpat neatlaidīgi kā īsts šķiratlonists uz šķirošanas konteineru. Arī mēs kopā ar Latvijas Zaļo punktu, Deep White un nepārspējamo treneri Viktoriju esam izcīnījuši nelielu uzvaru “Baltic communication awards 2018” -  Šķiratlons atzīts par otro labāko 2017. gada sociālo kampaņu Baltijā! Liels paldies visiem, kas lika spēkus kopā un atkritumus atsevišķi! Un turpinām trenēties, jo īstā uzvara būs, kad Latvija iegūs (vismaz) sudrabu Eiropas šķiratlona topā. Tāpēc metāla izturību, stikla skaidrību un papīra vieglumu mums ceļā uz mērķi!

Vislatvijas Šķiratlons, Case study from DDB Latvia on Vimeo.

Komentāri

Jaunumi

Rādīt vēl
Vai pārlekt uz gadu
DDB Latvia
Brīvības 40, Rīga, LV 1050, Latvia
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2018

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.