Dec 09

18. Čempionu brokastis ar nākotnes garšu

18. Čempionu brokastis ar nākotnes garšu

Tuvojoties gada izskaņai, mēģinājām nedaudz pazīlēt nākotni brokastu kafijas biezumos un parakāties savās saknēs. Kā jau ierasts, mūsu šefpavārs Andris Rubīns cēla galdā trīs ļoti veselīgus stāstus, kas var mums palīdzēt labāk sagatavoties nākamajam gadam.

Šoreiz sākām ar diezgan stipru aperitīvu – Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes nodaļas asociētais profesors Daunis Auers iepazīstināja ar politisko risku analīzi. Ko sagaidīt 2015. gadā? Ir lietas, ko nav iespējams prognozēt, piemēram, Krievijas militārā apetīte. Savukārt iekšpolitikā diezgan droši var teikt, ka notiks tas pats vecais labais – nekas. Izrādās, viena no lielākajām Latvijas problēmām ir tā, ka politiskajā vidē trūkst jaunu ideju. Varbūt tā ir laba ziņa mums, radošo industriju pārstāvjiem? 

Otrajā ēdienā DDB Consulting stratēģiskā plānotāja Tatjana Baranovska cienāja mūs ar aktuālākajām mārketinga un patērētāju tendencēm. Uzrunājot cilvēkus, intereses gūst virsroku pār piederību demogrāfiskai grupai. Cilvēki tiecas fiziski un garīgi pilnveidoties, un šajos centienos arvien svarīgāks atkal kļūst tieši līdzcilvēku, nevis tehnoloģiju atbalsts. Nav arī noslēpums, ka zīmoliem ir grūti cilvēkus ar kaut ko pārsteigt, tālab jāļauj, lai viņi pārsteidz sevi paši, piemēram, pērkot kaķi maisā!

Saldo ēdienu brūvēja „Valmiermuižas alus” saimnieks Aigars Ruņģis. Viņš dalījās savā pieredzē, kā veidot mazu, bet stipru zīmolu ar dziļām saknēm latviskajā kultūrā. Būt mazam un no mazas valsts – patiesībā ir ļoti ekskluzīvi, to var tikai daži. Mazs cinītis var paveikt ļoti daudz – TV reklāmas vietā piedāvāt autentisku pieredzi, personīgi satikt un iepazīt savus klientus un uzzināt viņu vēlmes, kā arī improvizēt un īstenot vezumu jaunu ideju.

Ja vēlaties pamielot acis, varat ielūkoties brokastu foto galerijā, bet, lai izgaršotu visas rozīnītes, noteikti noskatieties video vai apskati Dauņa Auera, Tatjanas Baranovskas vai Aigara Ruņģa prezentācijas.

Uz tikšanos nākamajās Čempionu brokastīs Jaunajā – 2015. gadā!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.