Sep 13

18+ jeb mūžīgās jaunības formula

18+ jeb mūžīgās jaunības formula

Lai arī svinam tikai 18, ir sajūta, ka šajos dinamiskajos un vētrainajos gados esam piedzīvojuši vismaz 81 gadu. No otras puses, DDB komandas šķietami neizsīkstošā enerģija dauzīties, eksperimentēt, rakt, kļūdīties, meklēt un radīt jaunas idejas tomēr nepārprotami liecina par plaukstošu jaunību.

Mūsu pārliecība šajā laikā nav mainījusies, tikai kļuvusi vēl stiprāka. Joprojām ticam, ka ar ideju spēku varam ne vien palīdzēt maziem un lieliem uzņēmumiem kļūt mīlētākiem, vērtīgākiem un pelnošākiem, bet arī pasauli padarīt kaut nedaudz labāku. Tāpēc ir liels gandarījums, ka esam varējuši atbalstīt Latvijas jaunos un talantīgos un tāpat savas jomas meistarus, celt mūsu nācijas pašapziņu, saliedēt ģimenes un palīdzēt nelaimē nonākušajiem, ar viegla humora devu uzmundrināt cilvēkus agros rītos un vēlos vakaros, veicināt veselīgu dzīvesveidu, iedvesmot pašmāju uzņēmējus aktīvāk raudzīties ārpus Latvijas un Baltijas robežām un piedalīties virknē citu, mūsuprāt, apsveicamu iniciatīvu.

Jo ilgāk darbojamies, jo skaidrāk saprotam - ideju īstenošanā milzīgu lomu spēlē uzticība un lojalitāte. Tāpēc īpašs paldies visiem tiem mūsu partneriem, ar kuriem esam kopā jau piecus, desmit un, jā, pat 17 gadus. Jo tikai ilgtermiņā iespējams kļūt par tik vienotu un zinošu komandu, kas uzdrošinās īstenot drosmīgus un eksperimentālus projektus.

Un lai arī balvas nav mūsu pašmērķis, ir patīkami būt vienlaikus apbalvotākajai reklāmas aģentūrai efektivitātes un radošās izcilības konkursos jau pāris gadus pēc kārtas gan pašu mājās, gan starptautiskos festivālos. Daudz esam sasnieguši un vismaz tikpat daudz vēl plānojam. Tāpēc metamies iekšā jaunos izaicinājumos un idejās, kas atšķirībā no naftas vai citiem dabas resursiem nebeigsies nekad. Vismaz mums tā gribētos domāt.

Šķiet, ka tieši šeit arī meklējama mūsu mūžīgās jaunības formula. Aktualizēt problēmas, meklēt radošus izpausmes veidus  un padarīt dzīvi labāku bija, ir un būs aktuāli un aizraujoši. Bet visā šajā formulā lielākais nopelns ir mūsu zinātkāro, talantīgo, aizrautīgo un neatlaidīgo cilvēku komandai un visiem, ar kuriem mums ir bijusi iespēja šos 18 gadus sadarboties jomā, kuru tik ļoti mīlam.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.