Sep 10

21. Čempionu Brokastis - no sociālās atbildības līdz laikmetīgajam teātrim

21. Čempionu Brokastis - no sociālās atbildības līdz laikmetīgajam teātrim

Vasaru noslēdzot, uz Čempiona Brokastīm aicinājām DDB Hub puišus Jāni Lazdu-Lazdiņu un Renāru Liepiņu, kas šogad Kannu reklāmas festivālā pārstāvēja Latviju kā jaunās digitālās lauvas, CSDD Sabiedrisko attiecību daļas speciālisti Ievu Bērziņu un Starptautiskā jaunā teātra festivāla „Homo Novus” direktori Gundegu Laiviņu.

Starterī Jānis un Renārs iepazīstināja ar Kannu Lauvu festivāla atmosfēru un Young Lions konkursu, kas tāpat kā gandrīz jebkurš radošais process sastāv no nebeidzamas pārslēgšanās starp šaubām un sajūsmu. Uzzinājām arī par šaubām un meklējumiem, kuros šobrīd atrodas visa reklāmas industrija — kā nepazust tehnoloģiskos jaunumos, bet noturēties cilvēkiem saprotamu un svarīgu stāstu teritorijā.

Pamatēdienā Ieva Bērziņa dalījās ar iespaidīgo pieredzi, veidojot CSDD kampaņas 15 gadu garumā. Kas un kāpēc ir mainījies CSDD komunikācijā, kādi izaicinājumi nemainās un kādi nāk klāt. Lai kampaņa izdotos, galvenais ir vienkāršība, skaidrība, tiešums un oriģinalitāte. Statistika liecina, ka kampaņas ir palīdzējušas mums kā satiksmes dalībniekiem kļūt atbildīgākiem un prātīgākiem.

Punktu uz i kā ķirsi uz kūkas Čempionu Brokastīs uzlika Gundega Laiviņa, iepazīstinot ar šī gada "Homo Novus" spilgtākajajiem dalībniekiem un pastāstot, kā festivāls ir izaudzis savos 20 pastāvēšanas gados. Kas vispār ir laikmetīgais teātris un kāpēc tas ir vajadzīgs? Mainot attiecības starp skatītājiem, aktieriem un citiem izrādes veidotājiem ir iespējams lauzt priekšstatus un pieņēmumus, kas traucē mums būt brīvākiem, gudrākiem un saprasties. Vienkārša cilvēcīga satikšanās un saprašanās, iespējams, ir grūtākais uzdevums, ar ko laikmetīgākais teātris nodarbojas.

Uz tikšanos rudenī!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.