Sep 13

37. Čempionu brokastis 24. DDB dzimšanas dienā

37. Čempionu brokastis 24. DDB dzimšanas dienā

Šoreiz brokastis vēlējāmies servēt īstā čempionu zīmē, jo DDB šai dienā svinēja savu 24. dzimšanas dienu un nesen bija kļuvusi par Baltijas gada aģentūru N. 1. Tāpēc arī vieta brokastīm likās pašsaprotama – restorāns “Bibliotēka N. 1”

Starterī kopā ar Ekonomikas Ministrijas Inovāciju departamenta direktori Elīnu Brantu prātojām par to, kā pārdot Latviju – biznesa iespēju zemi. Vai to, ka esam mazi, varam pārvērst par savu lielāko priekšrocību? Un vai varam būt tik elastīgi un asprātīgi, lai pievērstu uzņēmumu interesi no slavenā Fortune 500? Izrādās, ka komunikācijai finanšu nozarē ne vienmēr jābūt nopietnai, jo, iespējams, ka tieši no tā lielo uzņēmumu vadītāji ir noguruši. Kā atrast svaigu pieeju ļoti senai problēmai, smelieties idejas šajā video:

Nopietnu jaunatklājumu porciju servēja Annija Spēka – “Tilde” valodas tehnoloģiju mārketinga vadītāja, kura stāstīja par to, kā mākslīgais intelekts var noderēt un veicināt inteliģentu biznesu. Viens no pēdējā laika aktuālākajiem jautājumiem – kā jūtas profesionāļi, kurus aizstāj mākslīgais intelekts, vismaz vienā jomā tika atbildēts. Tāpat uzzinājām, cik elastīgs spēj būt mākslīgais intelekts, un kā cilvēki ar to tomēr cenšas veidot attiecības. Noskatieties Annijas stāstu, lai uzzinātu, ar ko esam pirmajā vietā pasaulē jau trīs gadus pēc kārtas AI jomā:

Čempioniem raksturīgu noslēgumu ar zelta medaļu mums piedāvāja Aigars Nords – Rimi Rīgas maratona dibinātājs, kurš ir pārrakstījis veco labo latviešu sakāmvārdu, jo klusēšana sen vairs nav zelts. Tagad zelts ir skriešana. Aigars zina, kā dabūt zeltu ne tikai sev, bet visai Rīgai. Ja vēlaties uzzināt, kā vienā gadā padarīt maratonu gan zaļāku, gan zeltītāku, izskrieniet cauri šim video:

Mūsu zelts ir mūsu klienti, partneri un draugi, ar kuriem varam būt kopā kā ikdienā, tā arī svētku brokastīs. Paldies visiem, ar ko kopā varam dalīties zināšanās, pieredzē un kopīgās uzvarās jau 24 gadus! 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.