Dec 11

airBaltic iepazīstina ar pasaules monstriem

airBaltic iepazīstina ar pasaules monstriem

Lai arī svētkus visā pasaulē mēs svinam gandrīz vienus un tos pašus, tomēr svinētāji visur atšķiras. Tieši to DDB un airBaltic akcentēja šī gada Helovīna biļešu izpārdošanā. Un, protams, darīja to pēc iespējas nenopietnāk.

Tika radīta lieliska iespēja paskatīties, kas airBaltic klientus sagaida galamērķī vēl pirms paša lidojuma. Protams, ja vien viņiem pietika drosmes atvērt mistiskās pilsētu durvis.

Aiz durvīm tos gaidīja unikāli, katrai pilsētai atbilstoši, monstri. Monstrus asprātīgi iedzīvināja viens no Latvijas šobrīd apbalvotākajiem animātoriem - Reinis Pētersons.

"Paldies DDB par fantastiskajiem Helovīna monstriem! Asprātīgais un trāpīgais risinājums padarīja mūsu pārdošanas kampaņu par ko pārsteidzošu un nebijušu," kampaņu atzinīgi novērtē airBaltic online mārketinga speciāliste Santa Spilberga.

Izrādās, airBaltic klienti ir pārsteidzoši drosmīgi. Akcijas laikā kopā tika atvērtas 34260 durvis. Tas nozīmē 34260 smieklu un labu garastāvokļu.

Ja esat gana drosmīgi, paskatieties paši.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.