Aug 21

Aļonai Ostapenko – spožs iznāciens ar Live Riga

Aļonai Ostapenko – spožs iznāciens ar Live Riga

Jau pāris nedēļas pasauli turpina pāršalkt Live Riga īsfilmu sērijas  "Rīga rīdzinieka acīm" (“Insider’s guide to Riga”) jaunākais klips ar tenisa zvaigzni Aļonu Ostapenko galvenajā lomā. Savaldzināti ir gan tenisa fani, gan plašāka publika – sajūsmas signāli pienāk no Jaunzēlandes, Portugāles, Japānas, Serbijas, un tie ir tikai daži piemēri. Kopumā šo dažu nedēļu laikā klipu noskatījušies jau pusmiljons cilvēku.

Aļonas patiesos notikumos balstītais, bet tomēr sērijas stilam atbilstoši fantastiskais stāsts pievienojas astoņiem jau pazīstamiem Rīgas varoņiem, kuru stāsti ir plūkuši laurus Kannās – apbalvoti ar Zelta Delfīniem. Arī rīdzinieces Aļonas stāsts ļauj paskatīties uz Rīgu no jaunas perspektīvas – un cik labi pilsētas vaibstos izskatās vairāki tūkstoši tenisa bumbiņu!

Šeit var ielūkoties filmēšanas aizkulisēs.

Un protams, noskatīties pašu klipu

Live Riga - Tennis guide to Riga from DDB Latvia on Vimeo.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības 40, Rīga, LV 1050, Latvia
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.