Okt 03

Apbalvoti Baltijas spēcīgākie zīmoli un influenceri

Apbalvoti Baltijas spēcīgākie zīmoli un influenceri

„Baltijas Zīmolu topa” apbalvošanas ceremonijā 3. oktobrī jaunajā kultūras un izklaides centrā „Hanzas Perons” tika sveikti Baltijas spožākie un sabiedrības iecienītākie zīmoli. Pamatīgi Baltijas iedzīvotāju sirdis ir iekarojusi „Swedbank”, kas tika atzīta par mīlētāko zīmolu gan visā Baltijā, gan katrā valstī atsevišķi.

Savukārt „Baltijas Zaļāko zīmolu topā”, kas tiek veidots kopā ar „Latvijas Zaļo punktu”, par līderi Baltijas valstīs kļuva „Neste”, otro un trešo vietu ieguva – „Toyota” un „Circle K”.

„Baltijas Startup zīmolu tops” tika noskaidrots kopā ar „Accenture Latvia” un kompetentu Baltijas mēroga žūriju. Drukāšanas platforma „Printify” kļuva par spēcīgāko jaunuzņēmumu zīmolu Baltijā. Savukārt dalītu otro un trešo vietu žūrija piešķīra ģitāras efektu un sintezatoru izstrādātājam „Gamechanger Audio” un identitātes autentifikācijas rīkam “Veriff”.

Baltijas unikālāko zīmolu top 3 veido – „Porsche”, „Apple” un „Rīgas Melnais Balzams”. Savukārt top 3 mīlētākās pilsētas Baltijā – Tallina, Rīga un Jūrmala. Specbalvu kā visstraujāk augošais zīmols Baltijā saņēma „Circle K”.

Mediju jomā par trīs ietekmīgākajiem zīmoliem Baltijā tika atzīti – „TV3”, „Delfi” un „Star FM”. Savukārt kopā ar „Httpool” tika noskaidroti arī ietekmīgākie „LinkedIn” zīmoli, un Baltijā trīs līderi šajā kategorijā – „Tele2”, „airBaltic” un „Atea”.

Baltijas ietekmīgāko „Instagram” influenceru topu noteica Igaunijā radīta influenceru mārketinga platforma „Modash.io”. Par „Baltijas Instagram influenceru top 100” līderi kļuva @akvuzeee no Lietuvas. Turklāt lietuviešu influenceri dominē gan pirmajā desmitniekā, gan kopumā visā topā. Pirmajā desmitniekā izdevies iekļūt tikai vienam latvietim un vienam igaunim – @niklavs un @hensugusta.

Svinot 15 gadus kopš "Mīlētāko zīmolu topa” pirmsākumiem, šogad pirmo reizi tops tiek veidots visas Baltijas mērogā. Visus uzvarētājus un topus iespējams apskatīties balticbrands.eu.

Topa galvenie partneri – „DDB Latvija”, “OMD”, “Kapitāls”, “RAIT”, topu atbalstījuši arī tādi uzņēmumi kā “Accenture Latvia”, “Latvijas Zaļais punkts”, „Modash.io”, „Httpool”, “Delfi”, „Rimi Latvia”, „Carlsberg”, „Rīgas Melnais Balzams” un “Paulig”.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.