Mar 14

Ar Statoil Laika ķeršana spēli noķerti 30 000 jauni draugi

Ar Statoil Laika ķeršana spēli noķerti 30 000 jauni draugi

Tuvojoties pavasarim, īpaši svaigas vēsmas jūtamas ne tikai jaunās ražas plauktos, bet arī risinājumos, ko zīmoli piedāvā saviem sekotājiem. Februārī portālā Draugiem.lv Statoil publicēja Laika ķeršanas spēli, piedāvājot saviem sekotājiem ieskatīties vienas degvielas uzpildes stacijas 24h notiekošajā un ķert vērtīgus mirkļus. Spēli unikālu padara tieši sadarbība ar mūziķi Imantu Daksi, kas šim projektam sakomponējis oriģinālkompozīciju “Dziesmiņa par laiku”, kura arī pēc aktivitātes noslēgšanas savu neatkarīgu dzīvi turpina radiostacijās. Turklāt Statoil pirmie izmantojuši Draugiem.lv nesen oficiāli atļauto aplikācijas pilnekrāna funkciju. Tā ļāvusi spēlētājiem baudīt uz video balstīto spēli jaunā kvalitātē un guvusi neskaitāmas pozitīvas atsauksmes no zīmola sekotājiem.

Statoil Laika ķeršanas spēle jau pirmajā dienā guva plašu rezonansi, piepulcējot vairāk kā 10 000 jaunu sekotāju un kopumā 2 nedēļu laikā iegūstot 30 000 jaunus draugus. Tas nenoliedzami ir veiksmes stāsts un apliecinājums tam, ka zīmolu mīlētāji novērtē papildus pievienoto vērtību, kvalitāti un neierastus risinājumus.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.