Jūn 05

Augstākās raudzes radošais direktors no Tribal DDB Germany Rīgā

Augstākās raudzes radošais direktors no Tribal DDB Germany Rīgā

Mums ir patiess prieks Jums paziņot, ka viens no vadošajiem Eiropas reklāmistiem Tribal DDB/Germany radošais direktors Ēriks Šoflers (Eric Schoeffler) ir ieradies Rīgā, lai pārstāvētu radošo žūriju Starptautiskajā reklāmas festivālā Golden Hammer, kas rīt un parīt norisināsies Rīgā.

Tik bagātīgi apdāvināti radošie Latviju neapmeklē bieži. Ēriks un viņa komanda ir saņēmuši vairāk nekā 100 apbalvojumus gan Vācijā, gan starptautiskajā arēnā, tostarp 18 no šiem apbalvojumiem ir Kannu Lauvas. Arī klientu portfelī netrūkst starptautiski pazīstamu zīmolu - Bosch, Diesel, Henkel, VW, IKEA un daudzi citi. Ar lieliskajiem Tribal DDB/Germany darbiem varat iepazīties šeit.

Bet noteikti pierakstiet savos kalendāros arī rīt, 6. jūnijā plkst. 11.40. Tieši tad Ēriksuzstāsies reklāmas festivālā Golden Hammer ar lekciju "Social Creativity". Visi interesenti meklējiet vairāk informāciju www.hammer.lv

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.