Sep 03

Baltijas gada aģentūra - DDB Latvija

Baltijas gada aģentūra - DDB Latvija

31. augustā festivālā BalticBest 2018, kas norisinājās Tallinas kinomuzejā, reklāmas aģentūra DDB Latvija atzīta par labāko starp Baltijas radošajām un komunikācijas aģentūrām. Šī ir pirmā reize, kad šos laurus plūc aģentūra no Latvijas.

Līderi noskaidroti, piešķirot punktus par katru apbalvojumu vietēja un reģionāla mēroga festivālos (kā pašmāju Adwards, lietuviešu Adrenalinas, igauņu Kuldmuna un jaunās Eiropas un Vidusāzijas Golden Drum) un par katru apbalvojumu un arī finālista statusu Eiropas un pasaules mēroga pasākumos (Cannes Lions, EPICA, Clio un citos).

Piektajā un līdz šim vērienīgākajā Balticbest festivālā no Latvijas aģentūrām vadošajā desmitniekā iekļuvušas arī Deep White, Not Perfect | Y&R Riga un New Black. Bez Baltijas reitinga noskaidrošanas Tallinā tika arī pasniegtas balvas, uz kurām pretendēja aģentūras no septiņām valstīm, un četras no šīm balvām nonāca DDB Latvija rokās. Žūrijas atzinību kinomākslas kategorijā izpelnījās LiveRiga īsfilma "Tenisa ceļvedis Rīgā", drukātās reklāmas un plakātu kategorijā "LMT Brīvības centra skatlogi", un integrēto kampaņu kategorijā CSDD kampaņa "Apstājies pirms atslēdzies" un LiveRiga "Rīga rīdzinieka acīm" stāstu sērija.

CSDD - Apstājies, pirms atslēdzies! from DDB Latvia on Vimeo.

490 230.jpg

Live Riga - Tennis guide to Riga from DDB Latvia on Vimeo.


Andris Rubīns, DDB Latvija izpilddirektors un partneris, neslēpj gandarījumu: “Esam priecīgi par šo vēsturisko panākumu, jo Latvijas aģentūrai ieņemt līdera pozīciju Baltijas aģentūru reitingā izdevies pirmoreiz. Īpašs gandarījums par to, ka tas izdevies tieši DDB komandai. Tā kā arvien biežāk attīstām dažādus Baltijas un Eiropas mēroga projektus, pieaugusi mūsu atpazīstamība un ietekme plašākā reģionā. Jau sesto gadu veicam Baltijā vērienīgāko dzīvesstila un zīmolu pētījumu DDB Brand Capital, kas apvienojumā ar radošo meistarību palīdz gūt lielāku atdevi no mārketinga investīcijām. Tāpēc likumsakarīga arī Baltijas līderpozīcija, kas ir visas talantīgās un profesionālās DDB Latvija komandas nopelns.”

Vienlaicīgi ar Balticbest apbalvošanas ceremoniju arī Rīgā tika sadalītas balvas radošās izcilības festivālā Adwards – godam nopelnīti seši ordeņi DDB Latvija kontā. Kopumā pēdējā gada laikā aģentūra saņēmusi gandrīz 40 balvas gan vietējos, gan starptautiskos konkursos. Apbalvotākais DDB darbs ir LiveRiga tūrisma kampaņa “Rīga rīdzinieka acīm”, kas nesen papildināta ar jau devīto sēriju, kuras galvenā varone ir Aļona Ostapenko.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības 40, Rīga, LV 1050, Latvia
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.