Nov 29

Čempionu brokastis augstāk par zemi

Čempionu brokastis augstāk par zemi

Gandrīz 10 gadu garajā Čempionu brokastu tradīcijā šīs bija, iespējams, visaugstākās — Minox kokteiļbāra konferenču zālē 14. stāvā ar fascinējošu skatu uz pilsētu pat pelēcīgā novembra rītā.

Kopā ar DDB stratēģi Rihardu Ginteru meklējām pieeju, kā šķetināt komunikāciju aktuālā, pat sakāpinātā tēmā — korporatīvā sociālā atbildība jeb CSR. Koncentrētā un piemēriem bagātajā Riharda stāstā uzzinājām daudz interesanta par bišu dzīvi, par došanas lipīgumu, un to, ka palīdzēt cēlam mērķim var – arī aizsūtot klientus pie sava tiešā konkurenta.

Latvijas Mākslas akadēmijas Funkcionālā dizaina katedras vadītāja Maija Rozenfelde dalījās ar mūsu kopīgajiem jaunumiem — Maija ir kļuvusi par DDB partneruzņēmuma NORD ID RIGA vadītāju. Ceļojums Maijas dizaina domāšanas pasaulē veda no Ņujorkas zosīm līdz Rīgas jumtu vārnām. Kā zīmolam ne tikai eksistēt un zināt savas vērtības, bet arī būt dzīvam, interesantam sarunu biedram — tas nodarbina ne tikai komunikatorus, bet arī produktu izstrādātājus un iepakojuma radītājus. Zīmolam jāelpo kā vienam organismam, tad tas spēj arī runāt un iepatikties.

Noslēgumā baudījām pasaules 3. labākā vīnziņa Raimonda Tomsona stāstu par garšu izziņas un vērtēšanas mākslu, kurā augstākas virsotnes sasniedz vien daži, bet ceļš augšup nebeidzas nekad. Raimonda atbruņojošā humora izjūta un stāstnieka talants atklāja vīna, ēdiena un viesmīlības mazāk zināmās šķautnes, kā arī apliecināja — ar sapni, darbaspējām un mērķtiecību bruņots Latvijas cilvēks var visu. Arī kļūt par vienu no izcilākajiem pasaulē šādā — seno vīna darīšanas zemju kontrolētā jomā.

Paldies lieliskajiem stāstniekiem un viesiem par savstarpēji bagātinošo rītu. Kā teica Rihards, mums ir tāds ticējums — dots devējam atdodas. Uz tikšanos 39. Čempionu brokastīs!

Ar visiem 38. Čempionu brokastu stāstiem vari iepazīties šeit!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.