Jūn 13

Čempionu brokastīs Nr. 28 talantu medības, muzeju līga un disciplīna mākslā

Čempionu brokastīs Nr. 28 talantu medības, muzeju līga un disciplīna mākslā

Kārtējās pilnvērtīgās Čempionu brokastis šoreiz tika ieturētas Rīgas biržā. Brokastīs tika servēti trīs dažādi stāsti par panākumiem – gan par to, kā tos gūt, gan par pieredzi, kā tie nākuši.

Brokastis atklāja Rīgas Biržas vadītāja Daiga Upeniece, kura atklāja, kādas ir Baltijas muzeju iespējas darboties Eiropas augstākajā līgā. Daiga dalījās pieredzē un uzsvēra, cik nozīmīgs ir cilvēciskais faktors - pat vislielākie uzņēmumi ir atkarīgi no cilvēkiem, kas tajos strādā, un visbiežāk svarīgākais ir pareizi izvēlēta sadarbība un kontaktu dibināšana.

Starp maltītēm saņēmām pārsteiguma komplimentu no šefpavāra, kad komponists Jānis Lūsēns atskaņoja fragmentu no jaunās koncertprogrammas “AIZ… Mūzika vēlā vakarā”.

Kompliments no šefpavāra - fragments no Jāņa Lūsēna jaunās koncertprogrammas “AIZ… Mūzika vēlā vakarā” #Čempio from DDB Latvia on Vimeo.

Turpinājumā ar satura ziņā eksotisku maltīti cienāja vienīgās Latvijas darba devēja tēla konsultācijas aģentūras ERDA dibinātāja Zane Čulkstēna. Kopā ar Zani devāmies 21. gadsmita talantu medībās un atklājām metodes, kā pasniegt uzņēmuma tēlu, lai tas būtu pievilcīgs darbiniekiem. Jo, kā izrādās, spēles noteikumi ir kardināli mainījušies - tagad darba devējs ir meklētāja lomā un darbinieks izskata piedāvājumus.

Kā trešais pie Čempionu brokastu plīts stājās mākslas līgas čempions, Purvīša balvas laureāts Krišs Salmanis. Neatraujot laikmetīgo mākslu no laikmetīgās pasaules, Salmanis dalījās ar savu pieredzi gan radošajā procesā, gan racionālā konceptu izstrādē. Mākslinieka darba analīze un vaļsirdīgais stāstījums ļāva salīdzināt radošās vides līdzības un atšķirības ar citām nozarēm, tāpat arī iedvesmoties mērķu sasniegšanai.

Pēc brokastīm devāmies ekskursijā pa Rīgas biržu kopā ar muzeja vadītāju Daigu Upenieci. Foto reportāža no 28. Čempionu brokastīm apskatāma šeit.

Uz tikšanos nākamajās Čempionu brokastīs augustā!

 

 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.