Sep 21

Čempionu Brokastis Nr. 29 Ķīpsalas prātā

Čempionu Brokastis Nr. 29 Ķīpsalas prātā

Runā, ka Ķīpsalas sirds esot kaut kur Balasta Dambja pusē. Tur 17. gadsimtā dzīvojis zvejnieks Pēteris Ķīpis, kura uzvārdam pateicoties Ķīpsala tikusi pie sava vārda. Sirdi esam atraduši, bet Ķīpsalas prāts meklējams vietā, kur brokastojām 29. reizi – RTU Dizaina fabrikā. Par ēdienkarti šoreiz rūpējās DDB Latvija radošais direktors Vairis Strazds, Egils Grasmanis no Brain Games un RTU Dizaina fabrikas vadītājs – Guntis Kuļikovskis.

Reizēm labākais veids kā iesākt sarunu ir sākt ar lielajiem jautājumiem. Piemēram, vai atmaksājas būt labam? Lai rastu atbildi uz šo un citiem jautājumiem, mūsu radošais direktors Vairis šovasar devās uz lielāko reklāmas un radošuma festivālu pasaulē, uz Kannu Lauvām. Un, kā izrādās, jā – būt labam atmaksājas. Atlasītie un apbalvotie piemēri Vaira stāstā pierāda, ka tas ne tikai atmaksājas, bet var būt arī būtisks faktors biznesa attīstībā. Vienlaikus, daudzu ieteikmīgu un efektīvu reklāmas stāstu varonis aizvien ir nevis kāda sāpīga un aktuāla tēma, bet gan pats reklamētais produkts.

Čempionu Brokastis #29 / Vairis Strazds / Cannes Lions 2017. Vai atmaksājas būt labam? from DDB Latvia on Vimeo.

Brokastu stafeti pārņema BrainGames.lv līdzdibinātājs un viens no galda spēles Ice Cool izgudrotājiem – Egils Grasmanis. Ice Cool ir pirmā latviešu radītā galda spēle, kas saņēmusi pasaulē prestižus apbalvojumus galda spēļu industrijā un atzīta par ģimenes gada galda spēli Vācijā un ASV. Iespējams, daudziem spēles saistās tikai ar bērnību, taču Egila stāsts iezīmē skaidras līdzības ar jebkuru uzņēmējdarbību, neatkarīgi no tās klientu vecuma. Proti – negurstoša motivācija un nebeidzamas inovācijas ir must-have vērtības.

Čempionu Brokastis #29 / Egils Grasmanis / Cik svarīga ir motivācija? from DDB Latvia on Vimeo.

Desertā RTU Dizaina fabrikas vadītājs un pasaules čempions robotikā Guntis Kuļikovskis bija sagatavojis stāstu par vidi. Tā ir nozīmīga jebkurā procesā – sākot ar naglas sišanu kokā, turpinot ar ideju un pelēko šūnu audzēšanu. Var gadīties, ka pareizajā vidē izaug arī jauni un jēgpilni produkti. Sakot Gunta vārdiem – naglu var iedzīt pareizi un nepareizi. Lai kāds būtu gala rezultāts, procesā mēs iemācāmies ko jaunu.

Čempionu Brokastis #29 / Guntis Kuļikovskis / Divi dēļi, nagla un neiespējamais. from DDB Latvia on Vimeo.


Uz tikšanos trīsdesmitajās Čempionu Brokastīs!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.