Dec 14

Čempionu Brokastīs Nr. 30 ekonomika, rebrandings un kafija.

Čempionu Brokastīs Nr. 30 ekonomika, rebrandings un kafija.

1. decembrī mēs brokastojām jau 30. reizi! Šoreiz, pārmaiņas pēc, tikāmies vietā, kas tiešām tam arī ir domāta – brokastīm, pusdienām, vakariņām un, protams, sarunām – Rocket Bean Roastery kafijas grauzdētavā, Miera ielā.

Par ēdienkarti rūpējās divi kungi un dāma. Iekļaujot kaislību par savu darbu, profesionālu attieksmi un svaigākās tendences, šis trio sastādīja tādu stāstu buķeti, kas, mūsuprāt, mierīgi pretendē uz kādu Michelin zvaigzni. Vērtējiet paši.

Brokastis uzservēja Latvijas Banka padomnieks Andris Strazds. Un uzservēja pamatīgi, meklējot atbildi uz jautājumu – kāpēc latvietim iet slikti, ja, spriežot pēc datiem, nekad vēl nav bijis tik labi kā šobrīd? Iespējams, tāpēc, ka mēs vairs neesam pasaules centrā un drīzumā uz pasaules karti skatīsimies ar Eiropu malā, bet Āziju centrā.

Čempionu Brokastis #30 / Andris Strazds / Simtgades priekšvakarā: Mēģinājums ieskatīties kristāla bumbā from DDB Latvia on Vimeo.

Stafeti pārņēma Circle K mārketinga un komunikācijas vadītāja Kristīne Lazdiņa, pamatēdienā daloties pieredzē par veiksmīgu zīmola maiņu. Runa ir par šogad lielāko rebrandinga projektu Latvijā – Statoil zīmola norietu un Circle K rītausmu. Kā integrēt globālas vērtības lokālā tirgū un radīt svētku sajūtu visas vasaras garumā? Skaties Kristīnes Lazdiņas runā.

Čempionu Brokastis #30 / Kristīne Lazdiņa / Recepte veiksmīgai zīmola maiņai from DDB Latvia on Vimeo.

Desertu pasniedza namatēvs – Rocket Bean Roastery īpašnieks Mārtiņš Dzenis. Stāstā Mārtiņš mūs iepazīstināja ar savām kaislībām un savu biznesu – kafiju. Kādi ir jaunākie trendi kafijas pasaulē? Kā soli pa solim notiek kafijas ražošana? Ko nozīmē “biodinamiskā kafija”? Vērtīgi noskatīties katram, kurš ikdienā lieto kafiju un, neliegsimies, tādu ir daudz un kļūst arvien vairāk.

Čempionu Brokastis #30 / Mārtiņš Dzenis / Kafija - kaislība & bizness from DDB Latvia on Vimeo.

Vēlam priecīgus Ziemassvētkus un laimīgas tikšanās 2018. gada Čempionu brokastīs!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.