Jūn 15

Čempionu brokastis Nr. 32 paplašina robežas

Čempionu brokastis Nr. 32 paplašina robežas

15. jūnijā Čempionu brokastis tika servētas jau 32. reizi. Šoreiz tikāmies VEF kvartāla kamerzālē un cēlām galdā 3 receptes, kā paplašināt vai nojaukt esošās robežas.

Ēstgribu pēc kaut kā jauna retail nozarē veicināja DDB Consulting stratēģiskā direktore Anna Celmiņa, kura dalījās ar saviem iespaidiem no Retail Futures Forum Londonā. Izrādās, ka turpmāk jautājums “cik tas maksā” vairs nebūs tik viennozīmīgs, un QR kodi tāpat kā terminators solās būt atpakaļ. Savukārt to, kas ir “dvēseles mašīnas” un ar ko mēs drīz aizstāsim ģimenes sarunas, uzzināsiet noskatoties video. Galu galā retail nozarē par noteicēju kļūs unikāla pieredze, un Annas stāsti vienmēr ir bijusi viena no labākajām pieredzēm, kādu var gūt.

Čempionu Brokastis #32 / Anna Celmiņa - Veikals ir miris. Lai dzīvo veikals! from DDB Latvia on Vimeo.

Ar pamata ēdienu, pamatīgu iedvesmu un ambīcijām brokastis turpināja arhitekte Zane Tetere – Šulce, rādot mums, kā aizgūt iedvesmojošāko pilsētu pieredzi, lai radītu pilnīgi jaunu tepat, Rīgā. Stāsts par to, ka viss jaunais reizēm ir labi aizmirsts vecais un ka jaunu “Pērļu” radīšanai nevajag tik daudz naudas, cik fantāzijas un darīšanas. Kā paplašināt ne tikai telpu, bet arī iespējas un mūsu domāšanu? Sākumam pietiks ar vienu klikšķi zemāk.

Čempionu Brokastis #32 / Zane Tetere-Šulce - Kad Rīga būs gatava? from DDB Latvia on Vimeo.

Čempioniem raksturīgu desertu šoreiz mums pasniedza brāļi Ābeles, stāstot par izaicinājumu un drosmi nesekot esošajiem paraugiem, bet izvēlēties pašiem savu ceļu. Kā rādīt to, ko neviens nav redzējis, un rekonstruēt vidi, kura vairs neeksistē? Kā panākt līdzvērtīgu iespaidu un emocijas Holivudas filmām, ja mūsu budžets nestāv tām klāt? Šīs un citas atbildes varēsiet uzzināt, noskatoties gan brāļu Ābeļu stāstu, gan arī viņu jauno filmu “Baltu ciltis”.

Čempionu Brokastis #32 / Lauris Ābele, Raitis Ābele - Pagānu pasaules rekonstrukcija kino. from DDB Latvia on Vimeo.

Paldies visiem kas gatavoja, pasniedza un baudīja kārtējās Čempionu brokastis! Ceram, ka tās pavērs jaunus apvāršņus, pabaros zinātkāri un palīdzēs nojaukt pāris prāta robežas. Līdz nākamajam brokastu rītam!

Komentāri

Jaunumi

Rādīt vēl
Vai pārlekt uz gadu
DDB Latvia
Brīvības 40, Rīga, LV 1050, Latvia
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.