Nov 30

Čempionu brokastīs Nr.34 - mākslīgais intelekts un intelektuālā māksla

Čempionu brokastīs Nr.34 - mākslīgais intelekts un intelektuālā māksla

30. novembrī Čempionu brokastis Nr.34 servējām Latvijas Mākslas akadēmijas jaunajā korpusā. Sekojot labākajām brokastu tradīcijām, tās tika pasniegtas trīs kārtās.

Iesildījāmies ar krāšņu atskatu uz šī gada Lisabonas Web samitu un baudījām gardākās atziņas, ko bija sagatavojuši DDB HUB projektu vadītājs Mārtiņš Līcis un DDB Consulting startēģis Oskars Toms Lībers. Vai mākslīgais intelekts tiešām sāk pārņemt pasauli? Kādus digitālos rīkus pasaules zīmoli izmanto savu klientu pieredzes bagātināšanai un kādas ir jaunākās mārketinga dimensijas? Uz šiem un vēl citiem jautājumiem samitā atbildes mēģināja rast dažādu sfēru pārstāvji, bet interesantākos atklājumus digitālajā jomā Mārtiņa un Oskara skatījumā varēsiet uzzināt, noskatoties video.

Pamatēdienā mielojāmies ar stāstu par šobrīd skatītākās Latvijas simtgades filmas “Homo Novus” filmēšanas aizkulisēm producenta un studijas “Film Angels Productions” vadītāja Ivo Cepleviča izpildījumā. Izrādās, arī mūsu kino meistari jau sen izmanto Holivudas cienīgus trikus un specefektus, lai radītu autentisku vidi tā laikā notikumiem, šajā gadījumā - lai atdzīvinātu trīsdesmito gadu noskaņu Rīgā. Kā tapa varoņu tērpi, kā tika izvēlētas lokācijas un kā vienā filmā iespējams sapulcināt tik daudz izcilu Latvijas kinoaktieru, uzzināsiet, noskatoties Ivo Cepleviča stāstījumu.

Un tad jau bija pienācis laiks desertam, kurā izgaršojām gleznotāja un Latvijas Mākslas akadēmijas prorektora Andra Vītoliņa atklāsmes par mākslinieku egoismu. Andris pauda savas pārdomas par to, kā mākslā veiksmīgi izmantot darbu deleģēšanu un kas vispār definē veiksmīgu mākslinieku. Un kurš, galu gala, ir darba autors, ja ideju radījis viens mākslinieks, bet uzgleznojis cits? Šīs un citas neparastas mākslas pasaules nianses atklāsiet, noskatoties video.

Sakām paldies visiem brokastu šefpavāriem par aizraujošo ēdienkarti un brokastotājiem par klātbūtni! Uz tikšanos nākamajās brokastīs, kad atklāsim atkal jaunus radošos apvāršņus!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.