Nov 30

ČEMPIONU BROKASTIS nr. 6 – mosties, dalies, spēlējies

Lai kļūtu par čempionu, ir jāņem vērā daudzas lietas. DDB Čempionu brokastis nr. 6 skaidri parādīja pirmās trīs, ar kurām būtu jāsāk un jārēķinās katram, kurš uzstādījis dižus mērķus.

Par ko ir runa? Par mošanos ar prieku, par vēlmi dalīties, kā arī pavisam vienkārši – par spēlmaņa gara saglabāšanu ikdienas skrējienā.

Patrik Kloz – rakstnieks un komunikāciju eksperts no Vācijas – atvēra acis katram brokastotājam ar pavisam vienkāršu atziņu – visur tiek runāts par miega nozīmi ikdienā, tomēr gandrīz neviens nav runājis par rītiem, grūto izrāpšanos no gultas, kā arī iespaidiem, kurus nīgrs rīts atstāj uz topošā čempiona tālāko ikdienu. Patriks prezentēja pāris tips-and-tricks, kā piespiest sevi mosties ar prieku – tie drīzumā būs plašāk izlasāmi viņa topošajā grāmatā.

Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta jau pirmajā prezentācijas slaidā uzdeva jautājumu: vai uzņēmumam ir sirds? Rūtas palīdzība un iedvesma ir apstaigājusi teju katru Latvijas iedzīvotāju, un mums, DDB, ir liels prieks, ka esam īstenojuši un noteikti īstenosim daudzas lietas kopā!

Bet brokastu saldajā ēdienā tika servēta DDB stratēģiskā direktora Edgara Pētersona prezentācija "Gamification". Tika runāts gan par cilvēkiem, kuri kļūst veci, jo beidz spēlēties, gan par spēles elementiem tik nobriedušā lietā kā bizness. Aplikācijas, banneri, TV klipi un pat vides reklāmas var būt lielisks posms, sākums vai visas kampaņas pamats spēlei, kura aizrauj tūkstošiem cilvēku, kuriem prāts uz spēlēm nenesas jau gadiem.

Mosties ar prieku, dalies ar sirdi un spēlē ar prātu! 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.