Mar 13

Čempionu Brokastis nr. 7 – garšo aizvien labāk!

Par to, ka brokastis ir svarīgākā dienas sastāvdaļa, diskusiju nav. Bet viens no pēdējiem pētījumiem ēšanas jomā vēsta, ka tieši brokastis ir tas laiks, kad vēders vislabāk "pārdzīvo" neierastu un ļoti dažādu ēdienu kombinācijas. Septītās Čempionu Brokastis ņēma šo pētījumu nopietni, piedāvājot brokastotājiem kaut ko no Real-Time mārketinga, "dzīves gudrībām" par noturēšanos virs ūdens mainīgos tirgus apstākļos, kā arī nākotni, kas, kā izrādās, ir jaunā pagātne.

Ja pieņemam, ka mārketinga kampaņa ir upe, kurā divreiz vienā vietā neiekāpt, tad stratēģiskā plānotāja Arta Krilova stāstītais bija tieši par to – par Real-Time mārketingu vai, citiem vārdiem sakot, par paņēmieniem, kā plānot mārketinga kampaņu, kas nekad nebeidzas un katru dienu sākas no jauna! Artis galdā cēla labākos pasaules piemērus reāllaika reaģēšanā uz patērētāja reakciju kampaņas laikā, kā arī iedvesmoja mūs visus savā ikdienas darbā pievērst lielāku uzmanību tam, kā patērētājs uztver notiekošo un kā šo reakciju izmantot savā labā.

“Statoil Latvija” mārketinga vadītāja Jana Rubīna, kas sevi pati nebaidās saukt par veterānu Latvijas mārketinga sfērā, savu uznācienu sāka ar latvietim tik izteikto "Mēs jau neko tādu nedarām…" frāzi. Uz to gan mēs, gan arī pārējie brokastu viesi viegli nosmīnējām, nodomājot: "Protams, Jana, vadīt mārketingu uzņēmumā, kas darbojas vienā no šobrīd sarežģītākajām biznesa sfērām, un darīt to tiešām veiksmīgi – tas nav nekas tāds?" Ar skatu uz priekšu – tā Jana iesaka stāties pretīm strauji mainīgajiem tirgus apstākļiem.

Nākotne ir jaunā pagātne? Nesenā viesošanās IF konferencē Londonā ir likusi DDB radošajam direktoram nonākt tieši pie šāda secinājuma. Stāsti par  nākotnes pilsētām, nākotnes mākslu, nākotnes tehnoloģijām, nākotnes mums pašiem, kā arī stāsti par tiem, kas šos stāstus stāsta – tieši tik apetīti rosinošs bija no Londonas atvestais ciema kukulis Vaira Strazda izpildījumā, kurš ar uzviju noslēdza Čempionu Brokastu septīto ciklu.

Noslēgumā, kad trauki jau tukši un viesi jau mājās esam nonākuši pie secinājuma, ka Čempionu Brokastis ir kā labs vīns – ar katru reizi garšo aizvien labāk! Tiekamies jau pavisam drīz! Prezentācijas atradīsiet šeit.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.