Okt 27

Radīta pirmā televīzijas viedspēle

Radīta pirmā televīzijas viedspēle

Kā iedrošināt un iedvesmot cilvēkus visā Latvijā apzināties viedierīču lieliskās priekšrocības un izmantot tās ikdienā? LMT un mēs vadījāmies pēc vecās patiesības, ka labāk vienreiz parādīt nekā simtreiz pastāstīt. Nevis mācīt, bet izklaidēt ar aizraujošu stāstu. Visā pasaulē to pazīst kā satura mārketingu. Nu to iepazīstam arī mēs - ar TV raidījumu “Ciemos”.

Piesaistot pieredzējušo VFS Films, radās ideja par jaunu piedzīvojumu spēli “Ciemos”. Ideja elementāra - iedot viedierīces vienkāršiem cilvēkiem, kas runā kā nu mēs runājam, dara lietas kā jau nu mēs darām un skatīties, kas notiks.

Spēles dalībnieki ir sadalīti 5 komandās, katra komanda no savas Latvijas malas. Komandā ir trīs paaudžu pārstāvji un tieši tas šīs sacensības padara, jo interesantākas. Tur kur nelīdz jaunās paaudzes un viedierīču gudrība, noder vecāko komandas biedru viedums. Un otrādi.

Paralēli TV spēlei kopā ar DDB Hub tika radīts viedtālruņu zinību ciems, kur jebkurš var uzzināt ko jaunu par savu telefonu un izmantot tā potenciālu par visiem 100%. Turklāt pavisam drīz draugiem.lv būs pieejama arī aizraujoša interaktīvā spēle “Ciemos”.

Raidījums, spriežot pēc sociālo tīklu komentāriem, ir iemantojis lielu skatītāju mīlestību. Sirsnīgais spēles vadītājs Kozmens kļuvis par vietējā mēroga zvaigzni. Bet, kas pats svarīgākais, veidtālruņi (tautā saukti par speķekrāniem) ar katru brīdi kļūst par ierastāku ikdienas sastāvdaļu ikvienā sētā.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.