Apr 12

Radīts pasaulē pirmais iepazīšanās portāls vientuļajām zeķēm!

Radīts pasaulē pirmais iepazīšanās portāls vientuļajām zeķēm!

Iepazīties tiešsaistē ir normāli. Šis vienkāršais iepazīšanās veids, kas ļauj satikt jaunus cilvēkus vai reizēm piedzīvot pamatīgu vilšanos, ir pārkāpis pāri pirmajam skepses slieksnim un turpina savu uzvaras gājienu. Ja iepazīties onlainā var cilvēki, tad kāpēc lai to nevarētu… zeķes? Nodomājām mēs, risinot mūžseno vientuļo zeķu mistēriju kopā ar Samsung.

Un tad mēs radījām pirmo iepazīšanās portālu vientuļajām zeķēm - Singlesocks.lv. Idejas pamatā ir reāla problēma, kas cirkulē sociālajos tīklos jau gadiem ilgi – kur pazūd zeķes? Ir labā un sliktā ziņa. Sāksim ar slikto - nav iespējams noskaidrot, kur pazūd zeķes. Nav un viss. Labā ziņa - ar prieku varam paziņot, ka pateicoties jaunajai Samsung veļasmašīnai, zeķu pazušanai ir pielikts punkts.

Samsung AddWash ir pasaulē pirmā veļasmašīna, kas reāli risina vientuļo zeķu problēmu. Tā ļauj pievienot mazos apģērba gabalus mazgāšanas ciklam, neapturot to. Tas nozīmē – mazāk nozaudētu zeķu. Ļoti jauki, tātad ar Samsung AddWash vairs nebūs nekādu vientuļo zeķu. Bet ko darīt ar zeķēm, kas savu pusīti pazaudējušas vēl pirms Samsung Addwash radīšanas? Vienkārši – ienāc Singlesocks.lv.

Princips visiem zināmais – pieslēdzies, ievieto savu vientuļo zeķi, izrādi simpātijas citām vientuļajām zeķēm un gaidi, kad abpusēju simpātiju gadījumā, izveidosies pāris. Tālākais jau ir Jūsu ziņā – satikties zeķu randiņā vai palikt draugos tikai Singlesocks.lv robežās. Taču neatkarīgi no tā katrs jaunā zeķu pāra izveidotājs var laimēt Samsung AddWash veļasmašīnu. Nav slikti zeķēm, kas jau bija norakstītas, ne?

Pavisam droši - šobrīd šis ir vienīgais iepazīšanās portāls vientuļajām zeķēm un vienīgais zināmais attaisnojums cilvēkiem, kuri grib iepazīties onlainā, bet viņu attiecību statuss nerāda “Single”. Drīzāk - “It’s complicated”.

Tāpēc iegaumē, ja otra pusīte prasa – hei, kāpēc Tu esi iepazīšanās portālā, atbildi – tas neesmu es, tās ir manas vientuļās zeķes. Pašas piereģistrējās.
#SingleSocks

 
Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.