Sep 13

Dāmas un kungi – klāt Mīlētāko zīmolu tops!

Dāmas un kungi – klāt Mīlētāko zīmolu tops!

Mīl? Nemīl? Tomēr mīl? Jau pavisam drīz mēs to noskaidrosim! 17. septembrī norisināsies Mīlētāko zīmolu topa apbalvošanas ceremonija, kurā beidzot uzzināsim, kas gada laikā mainījies zīmolu topa piecdesmitniekā, un godināsim tos, kas šogad atraduši īsāko ceļu uz patērētāju sirdīm Latvijā un Baltijā.

Ar svaigākajām pasaules zīmolu vēsmām pasākumā mūs iepazīstinās slavenās digitālās mārketinga aģentūras „Tribal DDB Amsterdam” vadošais radošais direktors Mark Chalmers.

Šī gada jaunums Mīlētāko zīmolu topa izpētē ir patērētāju segmentācija pēc tā, kā tiek izvēlēti zīmoli. Lai to noteiktu, DDB Latvija pirmo reizi izmantoja segmentācijas modeli “Choice Map”, kas palīdz izprast, kādas nozares un kādi zīmoli saista noteikta tipa patērētājus. 

Zīmolu tops tiek veidots jau kopš 2004. gada un kalpo kā svarīgs atskaites punkts patērētāju attieksmes, dzīves stila un ieradumu atspoguļošanā. Zīmolu topu veido DDB Latvija sadarbībā ar pētījumu kompāniju „GfK Custom Research Baltic” un žurnālu “Kapitāls”.

Pagaidām tas arī viss. Tiekamies otrdien, 17. septembrī, plkst.16.00 koncertzālē „Palladium”!

Lai uzzinātu vairāk par pasākumu un ielūgumiem, raksti mums uz magic@ddb.lv vai zvani pa tālr. 67288265.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.