Dec 18

DDB Ziemassvētkos aicina dedzināt virtuālu bluķi

DDB Ziemassvētkos aicina dedzināt virtuālu bluķi

Senlatvieši jau gadu simtiem ir bagāti ar dažādām kolorītām Ziemassvētku izdarībām. Viena no spilgtākajām ir ozolkoka bluķa vilkšana. Ļaudis ik gadu ap Ziemassvētkiem bluķi vilkuši un joprojām velk no viena līdz otram ciema galam, lai to beigās sadedzinātu, skanot dziesmām un dejām. Tas viss darīts ar pārliecību, ka visas likstas, kuras ļaužu dzīvēs gada laikā notikušas, savāksies bluķī un izplēnēs uguns liesmās, lai Jaunais gads var sākties ar gaišām domām un darbiem.

Šī īpatnējā tradīcija iedvesmojusi mūs radīt tās virtuālu versiju, piedāvājot katram interneta iemītniekam ozolkoka bluķī ievilkt dažnedažādas likstas – gan ikdienišķas, gan interneta videi piemītošas – un beigu beigās bluķi simboliski sadedzināt, protams, virtuāli, lai nākošais gads varētu sākties svaigi, gaiši un svinīgi gan īstajā, gan virtuālajā dzīvē!

Laiks izkūpināt pelnos visu slikto, ienākot interneta vietnē http://www.ievelcbluki.lv un ar smaidu uz lūpām sagaidīt jauno! Priecīgus!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.