Apr 14

DDB - apbalvotākā Adwards aģentūra trešo gadu pēc kārtas

DDB - apbalvotākā Adwards aģentūra trešo gadu pēc kārtas

Latiņa ir ne tikai augstu pacelta, bet arī noturēta! Jau trešo gadu DDB radošās izcilības festivālā Adwards izcīna apbalvotākās aģentūras titulu! Esam lepni, gandarīti un pateicīgi mūsu klientiem par uzticēšanos un iespēju izpausties un sadarbības partneriem par kvalitāti ne tikai idejā, bet arī izpildījumā.

Visvairāk ordeņus saņēma LMT zīmola maiņas kampaņa "Domā - Dari!", kas arī šī gada efektivitātes konkursā "Password 2014" saņēma augstāko novērtējumu, - pirmās pakāpes ordeni Integrēto kampaņu kategorijā, pirmās pakāpes ordeni TV kategorijā un otrās pakāpes ordeni par LMT vizuālo identitāti. Vēl viens otrās pakāpes ordenis tika piešķirts LMT rekomendē kampaņai Branded content and entertainment kategorijā. 

Grafiskā dizaina kategorijā otrās pakāpes ordeni saņēma DDB radītā TEDxRiga identitāte "Kas virza Tevi?" Dmitrija Pavlova jeb Zaggas izpildījumā. Jāpiemin, ka šajā kategorijā tika šortlistēti divi darbi, un arī otrs bija Dmitrija radīts.

Visbeidzot īpašo "Jury with love" ordeni piemērizpētes video kategorijā, kas ir nebijis precedents Adwards vēsturē, žūrija piešķīra LMT "Domā - Dari" kampaņas video.

Atzinību un uzslavu noteikti pelnījuši arī divi DDB finālisti, ņemot vērā, ka tikai 33 no 300 iesniegtajiem darbiem tika apbalvoti ar ordeņiem. Viens no tiem ir LMT projekts "Soči joko", savukārt otrs - t/p Alfa īsfilmu festivāls "Starmetis".  

Adwards starptautisko žūriju šogad pārstāvēja desmit reklāmas, dizaina, digitālo aģentūru un saistīto industriju profesionāļi. Žūriju vadīja pieredzējušais nozares pārstāvis Sanīls Radia no Ņujorkas.

Bildes no noslēguma ceremonijas apskatāmas šeit. Sīkāk par visiem uzvarētājiem varat uzzināt Fold mājas lapā

 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.