Apr 15

DDB — apbalvotākā aģentūra ADwards otro gadu pēc kārtas

DDB — apbalvotākā aģentūra ADwards otro gadu pēc kārtas

Šogad DDB Latvia komandas balvu raža radošās izcilības festivālā ADwards 2013 ir visai iespaidīga — 3 zelta ordeņi, 3 sudraba ordeņi un 3 finālista diplomi. 

Oskara ceremonijā filma un režisors ir nozīmīgākās kategorijas. Reklāmas festivālos — integrētās kampaņas. Par tām mums ir vislielākais lepnums! Kopā no četrām apbalvotajām kampaņām trīs ir radītas DDB sienās. Ar zelta ordeni tika novērtētas SSE Rīga apsolventu ziedošanas platforma un OKartes bibliotēka jeb Atļaujies vairāk, bet sudraba ordenis tika piešķirts ziedot.lv kampaņai Mīlestību VAR nopirkt.

Pelnīti zelts pienākas arī OKartes kampaņas tīzera daļai — 4 sekunžu video, kas sacēla pamatīgu ažiotāžu medijos un dažu dienu laikā sasniedza 80 000 skatījumu youtube kanālā. Pie sudraba tika DDB Latvia un CUBE radīta šīs pašas kampaņas online spēle, kur katram bija iespēja izmēģināt nobraucienu no bibliotēkas jumta. Visbeidzot sesto ordeni sudraba kalumā Print Art un Dizains apakškategorijā Vides reklāma ieguva ziedot.lv Lūgt ir grūti.  

Finālista diplomus saņēma airBaltic Ziemassvētku apsveikums un divi DDB Latvia pašu darbi — mūsu ziemassvētku apsveikums Apokalipses jātnieki un pašradītā pop-up bāra Ledlauzis plakāts.

Grand Prix balva tika piešķirta radošai apvienībai PIKA par interaktīvo kampaņu Velofenders. Visu uzvarētāju sarakstu atradīsiet šeit. Šogad radošās izcilības festivālā ADwards 2013 tika iesniegts rekordliels darbu skaits — 300. Kopā izdalīti 35 ordeņi. Starptautiskajā žūrijā strādāja 10 izcili radošie prāti, tostarp arī DDB Latvia radošā direktore Una Rozenbauma. Žūriju vadīja reklāmas aģentūras Loducca radošais direktors brazīlis Serdžio Munjaini.

Izjūtam milzīgu gandarījumu par pagājušajā gadā sastrādātajiem darbiem, kas ļāva mums jau otru gadu pēc kārtas kļūt par apbalvotāko aģentūru radošās izcilības festivālā ADwards. Pasākuma bilžu galerija apskatāma šeit.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.