Aug 30

DDB - apbalvotākie ADWARDS 2016 festivālā

DDB - apbalvotākie ADWARDS 2016 festivālā

2016. gada radošās izcilības festivāls ADWARDS ir bijis viens no ražīgākajiem DDB vēsturē. No astoņiem finālā iekļuvušiem darbiem septiņi saņēma ADWARDS ordeņus.

Pirmos divus ordeņus Integrēto kampaņu kategorijā ieguva Laima Tagad un CSDD "Skaties ceļam acīs" kampaņas. Trešo ordeni saņēma Laima Tagad Pjotra stāsts Video un radio kategorijā. Ceturtais ordenis tika piešķirts CSDD "Skaties ceļam acīs" Integrēto un digitālo risinājumu kategorijā. Piekto ordeni pasniedza CSDD kampaņai "Gaismas vestneši" kategorijā Sabiedriskās attiecības. Sesto ordeni piešķīra NECom kampaņai "Māksla skriet"  Pasākumu kategorijā. Un visbeidzot septīto ordeni pelnīti ieguva Samsung Electronics Baltics kampaņa "Single Socks" Satura mārketinga kategorijā. Pie finālista diploma tika arī LMT Biznesa klips.

Gribam izteikt lielu pateicību saviem sadarbības partneriem par uzticēšanos, drosmi un vēlmi spert soli tālāk par ierasto.

ADWARDS festivālā tika iesniegti vairāk nekā 200 darbi, no tiem 59 saņēma finālista diplomus un 39 tika apbalvoti ar dažāda kaluma ordeņiem. Darbus vērtēja un ordeņus piešķīra starptautiska žūrija. Tās priekšsēdētājs bija pasaules pieredzi guvušais radošais direktors Andres Vergara, kurš pašreiz vada McCann Worldgroup radošo komandu Bukarestē.

Pilnu finālistu sarakstu atradīsiet šeit, ar apbalvotajiem darbiem var iepazīties šeit, savukārt ieskats apbalvošanas ceremonijā publicēts šeit.

 

 

 

Komentāri

Jaunumi

Rādīt vēl
Vai pārlekt uz gadu
DDB Latvia
Brīvības 40, Rīga, LV 1050, Latvia
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2018

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.