Dec 18

DDB – LABĀKIE EIROPĀ

DDB – LABĀKIE EIROPĀ

Ar prieku un lepnumu varam pastāstīt, ka DDB tīklam šogad festivālos ir izdevies krietni paspīdēt! Mūsu radi adam&eveDDB šogad ieguva gada aģentūras titulu ne vien Kannās, bet arī Eurobest festivālā. Papildus, Eurobest festivālā, DDB ieguva arī gada tīkla titulu. Industrijā, kur valda sīva konkurence un viss mainās ļoti strauji, iegūt šādu atzinību ir milzu sasniegums, bet vēl lielāks – to atkārtot!

Aģentūra adam&eveDDB festivālā ieguva Grand Prix un veselas septiņas zelta godalgas, tāpat Eurobest zeltu nopelnīja DDB Madrid un DDB Berlin. Pavisam DDB tīkls ieguva 45 godalgas 12 kategorijās, par ko jāpateicas arī DDB Brussels, DDB Paris, DDB & Tribal Worldwide (Amsterdama) un DDB Stockholm.

Eurobest Grand Prix ieguva Google+ kampaņa „Front Row”, kas deva iespēju Manchester United faniem no tālām zemēm būt spēles pirmajā rindā, lai atbalstīt komandu, izmantojot Google+ Hangout. Šī bija pirmā reize vienlaikus divās frontēs – Google Hangout pirmo reizi tika izmantots ārpus Google kanāliem, turklāt līdz šim uz futbola laukuma sānu stendiem vēl nekad nebija demonstrēta video tiešraide. Kā atzīst DDB Eiropas reģiona vadītājs Pietro Tramontin, šis ir ideāls piemērs tam, ko iespējams paveikt, darbojoties radošuma, cilvēcības un tehnoloģiju krustpunktā.

Milzu uzslavas pelnījuši arī Harvey Nichols “Sorry I Spent It on Myself” no Lielbritānijas DDB, kas ieguva piecas zelta godalgas, “Abortiontravel” no Spānijas DDB, kā arī Berlīnes aģentūras amizantie “Jose’s Wifi Dogs”. 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.