Jūn 05

DDB - labākie no Latvijas Golden Hammer festivālā

DDB - labākie no Latvijas Golden Hammer festivālā

Šogad varam teikt, ka starptautiskais festivāls Golden Hammer mūs ir lutinājis, cik nu tas iespējams. Esam ieguvuši teju visu kalumu balvas - zelta āmuru, sudraba āmuru, specbalvu un piecus finālistu diplomus.

Savu uzvaras gājienu ar veselām četrām balvām turpina Live Riga kampaņa! Pie augstākā novērtējuma jeb zelta āmura ticis kolorītais Live Riga taksista video. Sudraba āmuru kaldinājis Live Riga blogera video, savukārt skolotājas video un seniora video nopelnījuši finālistu diplomus.

Live Riga / Dodies izbraucienā ar taksistu from DDB Latvia on Vimeo.

Sixt specbalvu un divus finālistu diplomus sociālajā un PR kategorijā saņēma CSDD kampaņa #Dzīvībasjosta un atlikušais finālista diploms tika piešķirts Samsung AdWash #Singlesocks kampaņai. Pilnu uzvarētāju sarakstu atradīsiet šeit.

CSDD / Life belt / Case study from DDB Latvia on Vimeo.

Starptautiskajā 18. reklāmas festivālā Golden Hammer šogad tika iesniegti vairāk nekā 400 darbi no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Gruzijas, Slovākijas, Somijas, Ukrainas, Ungārijas, Kazahstānas, Čehijas, Zviedrijas, Vācijas, Krievijas, Rumānijas un citām valstīm. Darbus vērtēja 24 žūrijas locekļi no 16 valstīm, kuri darbojās četrās dažādās žūrijās - radošajā, komunikāciju, PR un digitālajā.

 IMG_07411-490x232.jpg

 

 

 

Komentāri

Jaunumi

Rādīt vēl
Vai pārlekt uz gadu
DDB Latvia
Brīvības 40, Rīga, LV 1050, Latvia
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2018

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.