Jūn 11

DDB Latvija – apbalvotākā Latvijas reklāmas aģentūra arī Golden Hammer festivālā

DDB Latvija – apbalvotākā Latvijas reklāmas aģentūra arī Golden Hammer festivālā

Pēc Password Effie un ADwardsGolden Hammer ir trešais reklāmas festivāls, kurā DDB Latvija kļūst par apbalvotāko reklāmas aģentūru Latvijā, iegūstot trīs godalgas – divus zelta un vienu sudraba āmuru.

Abus zelta āmurus interaktīvo mediju kategorijā kā labākā digitālā integrētā kampaņa un mediju kategorijā kā Best use of internet jau atkal saņēma DDB Latvija un SSE Riga absolventu asociācijas veidotā Let’s Beat Stanford kampaņa. Lieki piebilst, ka šī kampaņa ir viena no visu laiku apbalvotākajām DDB vēsturē, dažādos radošajos reklāmas festivālos un efektivitātes konkursos kopsummā saņemot Grand Prix, 5 zelta godalgas un finālista diplomu.

Sudraba āmurs interaktīvo mediju tehnikas kategorijā tika DDB Latvija un CUBE kopīgi veidotajai OKartes bibliotēkas online spēlei, kas iepriekš jau godināta ar sudraba ordeni ADwards festivālā.

Kopumā Latvijas reklāmas aģentūras saņēma 25 apbalvojumus -- vienu Grand Prix, piecus zelta, sešus sudraba āmurus un 13 finālista diplomus.

Lai iepazītos ar visiem šī gada festivāla Golden Hammer uzvarētājiem, ienāc hammer.lv/winners.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.