Jūn 26

DDB Latvija iekļūst prestižā Euro Effie konkursa finālā

DDB Latvija iekļūst prestižā Euro Effie konkursa finālā

Beidzot tas ir noticis! Starp 11 valstīm, kuras iekļuvušas prestižā Euro Effie Awards finālā, melns uz balta ir rakstīts arī Latvijas vārds. Ir uzveikta ne tikai Stenforda, bet arī daudzas citas valstis, tajā skaitā Lietuva un Igaunija, kuras nav iekļuvušas finālā. 

SSE Riga Absolventu Asociācijas un DDB Latvija veidotās kampaņas divos gados sasniegtais ir pārliecinājis prasīgo žūriju, kura par 80% vērtē sasniegtos rezultātus un tikai 20% atvēl radošajam izpildījumam. Un ne bez pamata!

Kampaņai Let's Beat Stanford tiešām divu gadu laikā izdevies sasniegt ambiciozo mērķi - pārspēt slaveno Stenfordas universitāti, kas tiek uzskatīta par labāko ziedojumu piesaistītāju pasaulē. Tas nozīmē tikai vienu – sadarbojoties ar DDB Latvija, SSE Riga Absolventu Asociācija jau otro gadu ir kļuvusi par dāsnāko ziedotāju Eiropā!

Kampaņas galvenais varonis SSE Riga talismans Hardy Rock izaicināja uz cīņu un vienu pēc otra uzveica citu prestižu Eiropas un ASV augstskolu talismanus. Ik reizi, kad SSE Riga absolventu iesaiste ziedošanā pārspēja izaicināto augstskolu, tai tika nosūtīts sirsnīgs apsveikums, bet viņu talismans – pievienots Hardy Rock trofeju sienai! Par Hardy Rock varoņdarbiem un iespaidīgajiem rezultātiem vari uzzināt vairāk, noskatoties case study.

Euro Effie ir zelta standarts mārketinga komunikāciju efektivitātē. Euro Effie žūrija apbalvo jebkura veida mārketinga komunikācijas kampaņas, kuras guvušas panākumus ar pārbaudītu, efektīvu mārketinga komunikāciju divos vai vairākos Eiropas tirgos. 

Turam īkšķus līdz 17. septembrim, kad tiks pasludināti uzvarētāji!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.