Sep 03

DDB Latvija - Baltijas labākā aģentūra jau otro gadu pēc kārtas

DDB Latvija - Baltijas labākā aģentūra jau otro gadu pēc kārtas

Reklāmā tāpat kā sportā – process ir aizraujošs, bet visu tomēr izšķir rezultāts, tāpēc esam gandarīti, ka jau otro gadu pēc kārtas esam atzīti par labāko komunikācijas aģentūru visā Baltijā. Šis tituls tiek piešķirts, summējot vietējā mēroga, Eiropas un Pasaules līmeņa festivālos iegūtās balvas, un tika paziņots 30. augustā reklāmas festivālā “BalticBest 2019”, kurā šogad sīvā konkurencē starp 209 darbiem ieguvām rekordlielu balvu skaitu – veselas 15.

Visbagātīgāk festivālā “BalticBest 2019” tika apbalvota “LMT” kampaņa „Viss ir mūsu rokās” jeb iekšēji saukta vienkārši par “Laimes lāci”. Tā ieguva veselas četras godalgas – zeltu kategorijā „Film Craft”, sudrabu vides reklāmu kategorijā par Brīvības centra Ziemassvētku skatlogiem un bronzas godalgas tiešsaistes videoklipu kategorijā, kā arī kategorijā “Zīmola radīts saturs un izklaide”.

“Latvijas Zaļā punkta” komunikācija tika godalgota ar trim balvām.  Zelta godalgu kategorijā „Zīmola radīts saturs un izklaide” ieguva “Šķiratlona” treneres Viktorijas stāvizrāde „Pusnakts šovā septiņos ar Jāni Skuteli”. Savukārt pats “Vislatvijas Šķiratlons” kā kampaņa tika apbalvota ar diviem sudrabiem – kategorijās „Mārketinga efektivitāte” un „Sociālie mediji”.

Sadarbībā ar “Rozā vilciena labdarības fondu” tapusī sociālā kampaņa “Pupkultūra” tika novērtēta ar divām balvām. Viena sudraba godalga tai tika piešķirta kategorijā “Integrētās kampaņas”, savukārt otrs sudrabs – kategorijā “Publiskā servisa PR”.

DDB_Good_news_pupkultura490x232.png

“Live Riga” kampaņa “Insider’s guide to Riga” turpināja savu uzvaras gājienu, arī šajā festivālā iegūstot divas balvas. Sudraba godalga ar šo kampaņu tika nopelnīta kategorijā “Mārketinga efektivitāte”, savukārt bronzu kategorijā “Tiešsaistes video” izpelnījās klips “Policeman guide to Riga” ar Mairi Briedi galvenajā lomā.

Divas balvas mums izdevās nopelnīt arī kopā ar “Latvijas Republikas Ekonomikas ministriju” par kampaņu “Latvia – your business playground”. Tā tika apbalvota ar divām bronzas godalgām – vienu kategorijā “Bizness biznesam” un otru sociālo tīklu kategorijā.

“Rimi Latvija” kampaņa “Labākai dzīvei” jeb pirmā dziesma, ko radījām no etiķešu tekstiem, tika apbalvota ar bronzu kategorijā “Zīmola radīts saturs un izklaide”.

Savukārt “Riga Plaza” un mūsu ieviestais “Pirmais dīvāna maratons” ieguva bronzas godalgu kategorijā “Promocija un aktivizācija”.

RP_divans_490x232.jpg

DDB Latvija radošā direktore Liene Bērziņa novērtē: “Esmu ārkārtīgi gandarīta, ka Latvija, un īpaši manis pārstāvētā aģentūra, jau otro reizi komunikācijā un radošumā ir kļuvusi par spēcīgāko Baltijā. Uzskatu, ka līderiem ir svarīgi ne tikai turēt un celt kopējo kvalitātes latiņu, bet arī būt ledlaužiem, kas izmēģina aizvien jaunas teritorijas, lai padarītu mūsu kopējo apvārsni plašāku. Tāpēc šogad es īpaši priecājos par to, ka visos mūsu godalgotajos projektos esam bijuši drosmīgi, ļāvušies eksperimentiem un darījuši lietas pirmo reizi. Un tas nebūtu iespējams, ja mums nebūtu tik atvērti, viedi un drosmīgi klienti. Tāpēc milzīgs paldies viņiem un visai DDB komandai! Ir patīkami saņemt atzinību no industrijas, bet gandarījumu dubulto fakts, ka šie darbi ir bijuši arī tie, kas visvairāk iedvesmojuši un aizrāvuši sabiedrību.”

Vēlamies teikt vislielāko paldies saviem klientiem par uzticēšanos, atvērtību un gatavu radīt ko jaunu. Tāpat esam pateicīgi par lieliskajiem partneriem, ar kuriem izdodas būt uz viena viļņa un radīt kvalitatīvu rezultātu. Un būsim godīgi – lai gan bez rezultātiem nav lielā sporta, neviens tajā nepiedalītos, ja nebūtu foršs pats process. Tāpēc esam pateicīgi un laimīgi par savu talantīgo komandu, ar kuru kopā strādāt jau ir lielākā balva.

“BalticBest” ir radošās izcilības festivāls, kas notiek Tallinā jau sesto gadu un vieno reklāmas nozares ekspertus no Baltijas un citām mazajām, kopumā 22, Eiropas valstīm. Festivāla mērķis ir izcelt oriģinalitāti un radošumu, kā arī kvalitatīvu izpildījumu un efektivitāti, ko vērtē internacionāla žūrija no visas Eiropas.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.