Nov 20

DDB Latvija iegūst bronzas godalgu EPICA festivālā

DDB Latvija iegūst bronzas godalgu EPICA festivālā

Šomēnes DDB Latvija komanda kļuvusi par vēl vienu balvu bagātāki. EPICA reklāmas festivāls, kas savas radošuma balvas sadalīja 20. novembrī, "Latvijas Zaļā punkta" šķiratlona treneres Viktorijas (Sandas Dejus) stāvizrāde par šķirošanas tēmu „Pusnakts šovā septiņos ar Jāni Skuteli” ieguvusi bronzu kategorijā "Branded Content - Native Advertising" jeb "Zīmola radīts saturs vietējā reklāmā".

EPICA reklāmas konkurss tiek rīkots jau 33. reizi, un to īpašu padara fakts, ka vērtēšanā piedalās mārketinga žurnālistu žūrija no visas pasaules. Kamēr "Cannes Lions" un citos labi zināmos konkursos žūrijas lielākoties veido cilvēki no reklāmas aģentūrām vai mārketinga vadītāji, žurnālistu žūrija dod iemeslu apgalvot, ka tā ir objektīvākā un neatkarīgākā žūrija pasaulē!

Šķiratlona stāvizrāde lieliskās Sandas Dejus izpildījumā jau guvusi ievērojamus panākumus festivālā “BalticBest 2019”, kur kategorijā „Zīmola radīts saturs un izklaide” ieguva  Zelta godalgu. Savukārt pats “Vislatvijas Šķiratlons” kā kampaņa tika apbalvota ar diviem sudrabiem – kategorijās „Mārketinga efektivitāte” un „Sociālie mediji”.

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.