Mai 16

DDB Latvija iekļūst prestiža Eiropas efektivitātes konkursa finālā

DDB Latvija iekļūst prestiža Eiropas efektivitātes konkursa finālā

Esam priecīgi ziņot, ka DDB Latvija ir iekļuvusi Eiropas prestižā efektivitātes konkursa MIXX Awards Europe 2013 finālā ar SSE Riga Alumni ziedošanas platformas kampaņu, kas iekļauta eksperimentālo un inovatīvo kampaņu kategorijā!

Efektivitātes konkursā The Marketing and Interactive Excellence Awards, tiek godalgotas labākās interaktīvās kampaņas Eiropā. Konkursā ļauts piedalīties visām kampaņām, kas ieguvušas līdzīgu atzinību savā valstī, tādējādi ļaujot savā starpā sacensties izcilākajām un efektīvākajām kampaņām no visas Eiropas. Šogad tika iesniegts rekordliels pieteikumu skaits - 234 kampaņas. Finālā žūrija katrā no astoņām kategorijām izvirzīja trīs kampaņas .Video kompilācija ar visām nominētajām kampaņām apskatāma šeit.

Uzvarētāji tiks paziņoti 23. maija vakarā Barselonā. Turēsim īkšķus!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.