Mar 04

DDB Latvija ieņem Facebook Studio. Divreiz!

DDB Latvija ieņem Facebook Studio. Divreiz!

Pirmajiem būt allaž ir patīkami, bet šoreiz tas ir dubultpatīkami. Esam pirmie, kas no Latvijas iekļuvuši Facebook Studio galerijā. Turklāt ar divām kampaņām uzreiz. Facebook augsti novērtējusi gan SSE Riga absolventu ziedošanas platformu, gan OKartes Bibliotēkas kampaņu.

Turklāt starp DDB pasaules birojiem kampaņu skaita ziņā, šobrīd DDB Latvija dala 2./3. vietu, priekšā palaižot tikai Tribal DDB Amsterdama ar 4 kampaņām.

SSE Riga Alumni ziedošanas kampaņa  ir inovatīva ziedošanas platforma, kas palīdzēja SSE Riga sasniegt augstāko iesaistes rādītāju Eiropā, proti, 33% jeb katrs trešais augstskolas absolvents ziedoja līdzekļus studentu stipendijām. Šī kampaņa apbalvota ar Password 2012 Grand Prix un Password 2012 zelta godalgu sociālo kampaņu kategorijā.

OKartes Bibliotēka dažu dienu laikā piesaistīja visas Latvijas uzmanību, un tā rezultātā par 27% pieauga to cilvēku skaits, kuri kā pirmo priekšapmaksas karti izvēlētos OKarti. Kampaņa ir novērtēta ar zelta godalgu Password 2012 Biznesa kategorijā.

Facebook Studio ir Facebook projekts, kas veidots, lai apkopotu visus radošākos risinājumus digitālajā vidē. Tā mērķis ir iedvesmot un dalīties pieredzē, kā vislabāk izmantot Facebook priekšrocības, stratēģiski spēcīgu kampaņu izveidē. 

Uz atvadām daži vārdi Oskara tradīcijās: paldies ģimenēm, klientiem, kolēģiem un visiem kas mums ticēja. Paldies Latvijai. Paldies!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.