Sep 10

DDB Latvija starp labākajām aģentūrām Baltijā

DDB Latvija starp labākajām aģentūrām Baltijā

Jau otro gadu pēc kārtas Baltic Best 2015 reklāmas festivālā tika sastādīts Baltijas reklāmas aģentūru tops, balstoties uz iegūtajām balvām lokālajos, reģionālajos un starptautiskos festivālos.

DDB kontā kopš pagājušā gada Baltic Best festivāla ieskaitīts Euro Effie zelts par SSE Riga "Let's Beat Stanford" kampaņu, Adwards divi sudraba ordeņi par Balta Kasko radio un Just5 reklāmas klipu sēriju, kā arī Golden Hammer zelts par Latvijas labumu.

Lai arī balvu raža šogad nebija tik bagātīga kā iepriekšējos gadus, Euro Effie smagsvars ļāva mūs ierindot starp Baltijas spēcīgākajām aģentūrām un būt labākajiem no Latvijas. 

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.