Aug 21

DDB Latvija un Nordea rada vēl nebijušu servisa kampaņu

DDB Latvija un Nordea rada vēl nebijušu servisa kampaņu

Ar drosmīgu servisa kampaņu sadarbībā ar DDB Latvija šovasar klajā nākusi Nordea banka, kas pirmoreiz sabiedrībai sevi atklāj banku nozarei neierastā gaismā. Nordea reklāmas materiālu tapšanā aktīvi iesaistījušies paši Nordea bankas darbinieki, pozējot vides plakātiem un citiem materiāliem kā dažādi pasaulē zināmi cilvēki un personāži. Acīgākie tajos atpazīs Mihaelu Šūmaheru, Albertu Einšteinu, Deividu Koperfīldu, princesi Diānu, Valentīnu Tereškovu, Frediju Merkūriju, Čaku Norisu, Gandiju un Trinity.

Ideja balstīta uz šābrīža tendenci sociālajos tīklos dalīties ar sev nozīmīgiem citātiem un atziņām, ko paudušas pasaulē zināmas personības. DDB Latvija un Nordea skatījumā, šis bija trāpīgākais un, kā pierādījās, veiksmīgākais veids, kā stāstīt par bankas vērtībām, uzrunājot lielāku sabiedrības daļu.

Kampaņas ietvaros tika izstrādāta arī Facebook aplikācija, kurā ikviens interesents varēja rast sev tuvāko atziņu, zem kuras būtu gatavs likt savu vārdu. 

Nordea mājas lapas servisa sadaļa kampaņas laikā tika apmeklēta teju 10 000 reižu. Dubultojās arī NordeaFacebooksekotāju skaits un būtiski palielinājās sekotāju aktivitāte.

Kopā servisa kampaņas aplikāciju izmantojuši gandrīz tūkstoš cilvēku, iejūtoties tādos pasaulē zināmos tēlos kā Merilina Monro, Čaks Noriss, Elviss Preslijs un citi. Vispopulārākais aplikācijas tēls izrādījusies leģendārā aktrise Odrija Hepberna, kuras tēls apgalvo, ka ikviens ir pelnījis justies lieliski!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2020

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.