Aug 13

DDB palīdz izveidot unikālu platformu studentu atbalstam

Vai nopietnas biznesa augstskolas nopietnos absolventus ir iespējams iesaistīt interaktīvā ziedošanas spēlē ar sacensības elementiem? Nešaubieties ne mirkli — ir iespējams, ja ziedošanas platformas idejas «tēvam», Stokholmas ekonomikas augstskolas (SSE Riga) absolventam Raimondam Kulbergam talkā nāk DDB konceptuālo un radošo prātu izlase (Andris Rubīns un Kristaps Siliņš — koncepcija, Mārtiņš Zutis — vizuālais noformējums un infografiki).

 Intensīvā kopdarbā ar ambiciozu mērķi pārsniegt prestižāko pasaules augstskolu absolventu aktivitātes rādītājus tapusi unikāla ziedošanas platforma, kurai līdzīgas pasaulē nav, — http://donate.alumni.lv. Tā aicina absolventus un citus dāsnus cilvēkus, kuriem rūp augstākās izglītības attīstība, uz pozitīvu sacensību: katrs ziedojums pēc saņemšanas tiek vizualizēts, publiski attēlojot relatīvos ziedojumu apjomu sadali pa absolvēšanas gadiem, valstīm un individuāliem ziedotājiem.

 Ar šīs platformas palīdzību SSE Riga absolventi, kā arī pārējā sabiedrība tiek aicināta ziedot augstskolai naudiņu, lai atbalstītu esošos un topošos Baltijas studentus (plānots nodrošināt 15 stipendijas un renovēt augstskolas auditoriju). SSE Riga cer līdz savai 20 gadu jubilejai 2014.gadā pārspēt pasaules labākās augstskolas. Šis rekords tiks sasniegts gadījumā, ja kļūt par aktīviem ziedotājiem izdosies pārliecināt vismaz pusi absolventu. Un tas nebūt nav par augstu tēmēts — jau pirmajās 10 dienās aizraujošajā e-ziedošanas spēlē iesaistījušies 16% absolventu, saziedoti 33 tūkstoši Eiro, un summa turpina augt.

Turam īkšķus, lai izdodas iecerētais!

Komentāri

Jaunumi

DDB Latvia
Brīvības iela 40-33, Rīga, LV - 1050
+ 371 67288265
magic@ddb.lv
Vairāk
Visas tiesības rezervētas, DDB Worldwide Communication Group Inc © 2019

Analītiskās sīkdatnes šajā vietnē

Analītiskās sīkdatnes apkopo informāciju, kā Tu lieto tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru Tu izvēlies, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā. Var tikt izmantotas trešo personu sīkdatnes, piemēram, Google Analytics.

Nospiežot “Saglabāt izmaiņas”, Tu apstiprināsi, ka esi iepazinies ar informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem.